Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 08.03.2026 — 17:00

Strasbourg II

Elo: 1438
λ (Beklenen Gol): 1.22
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Ivry

Elo: 1535
λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Strasbourg II - Ivry mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ivry %38.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Strasbourg II xG 1.55
Dengeli
Ivry xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.2
X (Beraberlik) %28.7
2 (Deplasman) %38.1

Çifte Şans 1X: %61.9
Çifte Şans X2: %66.8
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1 0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %73.0 1.5 Alt: %27.1
2.5 Üst: %46.5 2.5 Alt: %53.5
3.5 Üst: %25.0 3.5 Alt: %75.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.5
KG Yok %47.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
0-1
%9.5
0-0
%8.9
1-0
%8.7
1-2
%8.4
2-1
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.1 İY X: %44.8 İY 2: %29.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2 İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.3 İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.7 İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.53
+
Dep 4.56
=
Toplam 9.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.5 8.5 Alt: %44.5
9.5 Üst: %42.4 9.5 Alt: %57.6
10.5 Üst: %30.4 10.5 Alt: %69.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.18 Korner (Ev: 2.08, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %40.6 İY 4.5 Alt: %59.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.9 | Eşit: %13.4 | Dep: %43.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.7
Ev: 11.5 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.6 21.5 Alt: %41.4
23.5 Şut Üst: %41.9 23.5 Alt: %58.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.7 7.5 Alt: %46.3
8.5 İsabetli Üst: %39.7 8.5 Alt: %60.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Strasbourg II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ivry
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Strasbourg II (0.0)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %28.8
Ivry (+0.00)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.97 %14.4 %0.0 @1.17 %85.6
-1.25 @6.31 %15.9 %0.0 @1.19 %84.2
-1.00 @5.65 %17.7 %18.9 @1.21 %82.3
-0.75 @3.81 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
-0.50 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
-0.25 @2.58 %38.8 %0.0 @1.63 %61.2
0.0 Ana Hat @2.15 %46.6 %28.8 @1.87 %53.4
+0.25 @1.80 %55.6 %0.0 @2.25 %44.4
+0.50 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
+0.75 @1.45 %69.1 %0.0 @3.23 %30.9
+1.00 @1.28 %78.0 %20.5 @4.54 %22.0
+1.25 @1.24 %80.5 %0.0 @5.13 %19.5
+1.50 @1.21 %82.5 %0.0 @5.72 %17.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.7 %0.0 @3.19 %31.3
+2.00 @1.59 %63.0 %26.5 @2.70 %37.0
+2.25 Ana Hat @1.87 %53.4 %0.0 @2.14 %46.6
+2.50 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
+2.75 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+3.00 @3.17 %31.5 %21.6 @1.46 %68.5
+3.25 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
+3.50 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.9% 9.5% 6.9% 3.0% 1.0% 0.3%
1 Gol 8.7% 13.7% 8.4% 3.7% 1.2% 0.3%
2 Gol 5.9% 7.8% 5.1% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 2.4% 3.1% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.7% 1.0% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Strasbourg II — Son 5 Maç
M vs Besançon (D)
3 - 1
M vs Chalon-sur-Saône (E)
0 - 3
B vs Ivry (D)
1 - 1
Ivry — Son 5 Maç
G vs Thaon (E)
1 - 0
G vs Jura Dolois (E)
2 - 1
B vs Besançon (E)
2 - 2
M vs Thonon Evian (D)
3 - 0
B vs Strasbourg II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.10.2025 National 3 - Group F Ivry 1 - 1 Strasbourg II