Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 07.02.2026 — 17:30

Kumba

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.02
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Racing

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%55
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kumba - Racing mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kumba %34.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kumba xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Racing xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.6
X (Beraberlik) %32.9
2 (Deplasman) %32.6

Çifte Şans 1X: %67.4
Çifte Şans X2: %65.5
Çifte Şans 12: %67.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.5 0.5 Alt: %14.5
1.5 Üst: %60.5 1.5 Alt: %39.5
2.5 Üst: %32.4 2.5 Alt: %67.6
3.5 Üst: %14.3 3.5 Alt: %85.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.0
KG Yok %59.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%14.5
1-0
%12.8
0-1
%12.3
2-0
%7.0
2-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.3 İY X: %50.5 İY 2: %24.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.8 İY 0.5 Alt: %41.3
İY 1.5 Üst: %23.4 İY 1.5 Alt: %76.6
İY 2.5 Üst: %6.3 İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.13
+
Dep 3.83
=
Toplam 7.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.3 8.5 Alt: %59.8
9.5 Üst: %27.9 9.5 Alt: %72.1
10.5 Üst: %18.1 10.5 Alt: %81.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.66 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %30.6 İY 4.5 Alt: %69.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.0 | Eşit: %14.3 | Dep: %38.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.4
Ev: 10.3 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3.7 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.9 21.5 Alt: %69.1
23.5 Şut Üst: %17.6 23.5 Alt: %82.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.1 7.5 Alt: %63.0
8.5 İsabetli Üst: %24.4 8.5 Alt: %75.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Kumba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Kumba (0.0)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %32.9
Racing (+0.00)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.17
%46.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.35 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
-1.25 @6.58 %15.2 %0.0 @1.18 %84.8
-1.00 @5.81 %17.2 %20.9 @1.21 %82.8
-0.75 @3.72 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
-0.50 @2.89 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
-0.25 @2.42 %41.3 %0.0 @1.70 %58.7
0.0 Ana Hat @1.94 %51.5 %32.9 @2.06 %48.5
+0.25 @1.64 %61.0 %0.0 @2.57 %39.0
+0.50 @1.48 %67.4 %0.0 @3.07 %32.6
+0.75 @1.33 %75.0 %0.0 @4.00 %25.0
+1.00 @1.18 %84.4 %20.1 @6.42 %15.6
+1.25 @1.16 %86.2 %0.0 @7.23 %13.8
+1.50 @1.14 %87.6 %0.0 @8.04 %12.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.85 %54.0 %0.0 @2.17 %46.1
+2.00 @2.23 %44.9 %28.1 @1.82 %55.1
+2.25 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
+2.50 @3.10 %32.3 %0.0 @1.48 %67.7
+2.75 @3.91 %25.6 %0.0 @1.34 %74.4
+3.00 @5.76 %17.4 %18.1 @1.21 %82.6
+3.25 @6.40 %15.6 %0.0 @1.19 %84.4
+3.50 @7.03 %14.2 %0.0 @1.17 %85.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.5% 12.3% 6.5% 2.1% 0.5% 0.1%
1 Gol 12.8% 14.6% 6.7% 2.2% 0.5% 0.1%
2 Gol 7.0% 6.9% 3.4% 1.1% 0.3% 0.1%
3 Gol 2.4% 2.3% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Kumba — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Racing — Son 5 Maç
B vs Yafoot (E)
0 - 0
B vs Union Abong-Mbang (E)
2 - 2
B vs Yafoot (E)
0 - 0
B vs Yafoot (E)
0 - 0
B vs Yafoot (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.