İtalya
Campionato Primavera - 2 •
10.01.2026 — 16:30
Benevento U19
Elo: 1545λ (Beklenen Gol): 1.81
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Ternana U19
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%80
Benevento U19 - Ternana U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.80, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Benevento U19 %51.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Benevento U19 xG
2.00
Dengeli
Ternana U19 xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.5
X (Beraberlik)
%24.7
2 (Deplasman)
%23.8
Çifte Şans 1X: %76.2
Çifte Şans X2: %48.5
Çifte Şans 12: %75.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.5
1.5 Alt: %19.5
2.5 Üst: %57.1
2.5 Alt: %42.9
3.5 Üst: %34.7
3.5 Alt: %65.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.4
KG Yok
%41.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.6
2-1
%9.7
1-0
%8.4
2-0
%8.3
1-2
%6.3
0-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.5
İY X: %40.5
İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.9
İY 0.5 Alt: %27.1
İY 1.5 Üst: %39.4
İY 1.5 Alt: %60.6
İY 2.5 Üst: %15.0
İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.71
+
Dep
4.23
=
Toplam
9.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.1
8.5 Alt: %33.9
9.5 Üst: %53.5
9.5 Alt: %46.5
10.5 Üst: %41.0
10.5 Alt: %59.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.57 Korner (Ev: 2.63, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %48.2
İY 4.5 Alt: %51.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.1 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %26.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.4
Ev: 15.1 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
8.9
Ev: 5.4 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.4
21.5 Alt: %22.6
23.5 Şut Üst: %63.3
23.5 Alt: %36.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.3
7.5 Alt: %33.8
8.5 İsabetli Üst: %52.9
8.5 Alt: %47.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBenevento U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ternana U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Benevento U19 (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ternana U19 (+0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -1.25 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| -1.00 | @2.72 | %36.8 | %22.5 | @1.58 | %63.2 |
| -0.75 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| -0.25 | @1.71 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| 0.0 | @1.47 | %68.1 | %25.0 | @3.13 | %31.9 |
| +0.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +0.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %24.0 |
| +0.75 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.52 | %18.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.7 | %14.3 | @8.86 | %11.3 |
| +1.25 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.60 | %10.4 |
| +1.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.34 | %9.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +2.00 | @1.35 | %74.1 | %23.7 | @3.86 | %25.9 |
| +2.25 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +2.50 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.4 |
| +2.75 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +3.00 | @2.28 | %43.8 | %22.7 | @1.78 | %56.2 |
| +3.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| +3.50 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 5.2% | 3.5% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.5% | 11.7% | 6.4% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.4% | 9.8% | 5.8% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.1% | 5.9% | 3.5% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.3% | 2.7% | 1.6% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Benevento U19 — Son 5 Maç
M
vs Ternana U19 (D)
2 - 1
G
vs Ternana U19 (E)
4 - 0
G
vs Ternana U19 (E)
3 - 2
G
vs Ternana U19 (D)
1 - 2
G
vs Ternana U19 (D)
0 - 2
Ternana U19 — Son 5 Maç
B
vs Perugia U19 (E)
1 - 1
M
vs Pescara U19 (D)
2 - 1
B
vs Pescara U19 (D)
1 - 1
G
vs Benevento U19 (E)
2 - 1
G
vs Perugia U19 (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.04.2025 | Campionato Primavera - 2 | Ternana U19 | 2 - 1 | Benevento U19 |
| 19.10.2024 | Campionato Primavera - 2 | Benevento U19 | 4 - 0 | Ternana U19 |
| 13.04.2024 | Campionato Primavera - 2 | Benevento U19 | 3 - 2 | Ternana U19 |
| 20.01.2024 | Campionato Primavera - 2 | Ternana U19 | 1 - 2 | Benevento U19 |
| 18.02.2023 | Campionato Primavera - 2 | Ternana U19 | 0 - 2 | Benevento U19 |
| 08.10.2022 | Campionato Primavera - 2 | Benevento U19 | 3 - 1 | Ternana U19 |
| 26.03.2022 | Campionato Primavera - 2 | Ternana U19 | 1 - 1 | Benevento U19 |
| 20.11.2021 | Campionato Primavera - 2 | Benevento U19 | 1 - 2 | Ternana U19 |