Malezya
Challenge League •
31.01.2026 — 16:00
Swieqi United
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.53
8 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Mtarfa
Elo: 1312λ (Beklenen Gol): 0.73
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Swieqi United - Mtarfa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 0.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Swieqi United %55.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Swieqi United xG
1.91
Dengeli
Mtarfa xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.4
X (Beraberlik)
%27.6
2 (Deplasman)
%17.0
Çifte Şans 1X: %83.0
Çifte Şans X2: %44.6
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.6
0.5 Alt: %11.4
1.5 Üst: %66.8
1.5 Alt: %33.2
2.5 Üst: %39.2
2.5 Alt: %60.8
3.5 Üst: %19.2
3.5 Alt: %80.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.4
KG Yok
%58.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.1
1-1
%12.6
2-0
%12.2
0-0
%11.4
2-1
%8.9
0-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.8
İY X: %46.1
İY 2: %15.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.1
İY 0.5 Alt: %36.9
İY 1.5 Üst: %27.5
İY 1.5 Alt: %72.5
İY 2.5 Üst: %8.2
İY 2.5 Alt: %91.8
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.15
+
Dep
3.29
=
Toplam
8.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.9
8.5 Alt: %53.1
9.5 Üst: %33.9
9.5 Alt: %66.1
10.5 Üst: %23.0
10.5 Alt: %77.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.88 Korner (Ev: 2.37, Dep: 1.51)
İY 4.5 Üst: %34.8
İY 4.5 Alt: %65.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %20.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21
Ev: 13.3 • Dep: 7.6
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.7 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.0
21.5 Alt: %56.0
23.5 Şut Üst: %28.2
23.5 Alt: %71.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.5
7.5 Alt: %54.5
8.5 İsabetli Üst: %31.9
8.5 Alt: %68.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSwieqi United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mtarfa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Swieqi United (-0.75)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mtarfa (+0.75)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.17
%46.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.42 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| -1.25 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| -1.00 | @2.53 | %39.5 | %26.0 | @1.65 | %60.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| -0.50 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| -0.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %35.9 |
| 0.0 | @1.31 | %76.4 | %27.7 | @4.23 | %23.6 |
| +0.25 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.05 | %19.8 |
| +0.50 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.86 | %17.1 |
| +0.75 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.49 | %11.8 |
| +1.00 | @1.06 | %94.2 | %12.0 | @17.31 | %5.8 |
| +1.25 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.49 | %5.4 |
| +1.50 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.67 | %5.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +2.00 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %27.7 | @2.17 | %46.2 |
| +2.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
| +2.50 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| +2.75 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| +3.00 | @4.25 | %23.5 | %20.2 | @1.31 | %76.5 |
| +3.25 | @4.79 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| +3.50 | @5.33 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.4% | 6.8% | 2.8% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.2% | 12.6% | 4.3% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.2% | 8.9% | 3.3% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.2% | 4.5% | 1.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.4% | 1.7% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Swieqi United — Son 5 Maç
B
vs St. Andrews (E)
1 - 1
G
vs St. Andrews (D)
3 - 4
B
vs St. Andrews (D)
0 - 0
M
vs Melita (D)
4 - 1
G
vs St. Andrews (E)
2 - 0
Mtarfa — Son 5 Maç
M
vs Mgarr United (E)
1 - 3
M
vs Marsa (E)
0 - 2
M
vs Mgarr United (D)
1 - 0
M
vs Marsa (E)
0 - 2
M
vs Mgarr United (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.