Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Southern Central •
03.04.2026 — 17:00
Hitchin Town
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 3.59
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
London Lions
Elo: 1400λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hitchin Town - London Lions mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.59, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hitchin Town %83.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %83.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hitchin Town xG
3.47
Dengeli
London Lions xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%83.7
X (Beraberlik)
%10.2
2 (Deplasman)
%6.1
Çifte Şans 1X: %93.9
Çifte Şans X2: %16.3
Çifte Şans 12: %89.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.5
0.5 Alt: %1.5
1.5 Üst: %94.5
1.5 Alt: %5.5
2.5 Üst: %83.4
2.5 Alt: %16.6
3.5 Üst: %66.9
3.5 Alt: %33.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.7
KG Yok
%38.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%7.9
3-1
%7.9
4-0
%7.1
4-1
%7.1
2-0
%6.6
2-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %64.8
İY X: %25.7
İY 2: %9.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.3
İY 0.5 Alt: %13.7
İY 1.5 Üst: %60.9
İY 1.5 Alt: %39.1
İY 2.5 Üst: %32.4
İY 2.5 Alt: %67.6
İY 3.5 Üst: %13.4
İY 3.5 Alt: %86.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.3
+
Dep
3.87
=
Toplam
13.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.8
8.5 Alt: %9.2
9.5 Üst: %84.5
9.5 Alt: %15.5
10.5 Üst: %76.3
10.5 Alt: %23.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.06 Korner (Ev: 4.28, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %72.3
İY 4.5 Alt: %27.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %91.6 |
Eşit: %3.7 |
Dep: %4.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.3
Ev: 24 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
12.4
Ev: 9.2 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.4
21.5 Alt: %1.6
23.5 Şut Üst: %96.1
23.5 Alt: %3.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.7
7.5 Alt: %7.3
8.5 İsabetli Üst: %87.0
8.5 Alt: %13.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHitchin Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
London Lions
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hitchin Town (-2.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %22.2
London Lions (+2.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %22.2
+4.00 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| -1.25 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| -1.00 | @1.30 | %76.8 | %18.0 | @4.31 | %23.2 |
| -0.75 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.78 | %20.9 |
| -0.50 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.26 | %19.0 |
| -0.25 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.21 | %13.9 |
| 0.0 | @1.09 | %92.0 | %12.0 | @12.50 | %8.0 |
| +0.25 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.35 | %7.5 |
| +0.50 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.20 | %7.0 |
| +0.75 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.98 | %4.8 |
| +1.00 | @1.02 | %97.6 | %4.8 | @42.11 | %2.4 |
| +1.25 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @43.16 | %2.3 |
| +1.50 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @44.22 | %2.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.62 | %6.8 |
| +2.00 | @1.08 | %92.7 | %13.0 | @13.60 | %7.4 |
| +2.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
| +2.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +2.75 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
| +3.00 | @1.32 | %76.0 | %19.4 | @4.16 | %24.0 |
| +3.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +3.50 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.5% | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.0% | 4.6% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.7% | 7.7% | 3.9% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 9.3% | 9.3% | 4.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 8.3% | 8.3% | 4.2% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 6.0% | 6.0% | 3.0% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
Hitchin Town — Son 5 Maç
G
vs AFC Dunstable (D)
0 - 8
G
vs Enfield 1893 (D)
1 - 3
London Lions — Son 5 Maç
M
vs Hadley (E)
0 - 3
G
vs Leverstock Green (E)
3 - 2
G
vs AFC Dunstable (E)
2 - 1
M
vs AFC Dunstable (E)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.