Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
14.03.2026 — 18:00
Bowers & Pitsea
Elo: 1536λ (Beklenen Gol): 2.14
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Waltham Abbey
Elo: 1565λ (Beklenen Gol): 1.57
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bowers & Pitsea - Waltham Abbey mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.14, Dep: 1.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bowers & Pitsea %50.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bowers & Pitsea xG
2.35
Dengeli
Waltham Abbey xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.2
X (Beraberlik)
%22.0
2 (Deplasman)
%27.8
Çifte Şans 1X: %72.2
Çifte Şans X2: %49.8
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.1
1.5 Alt: %10.9
2.5 Üst: %71.6
2.5 Alt: %28.4
3.5 Üst: %50.7
3.5 Alt: %49.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.5
KG Yok
%29.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.9
2-1
%8.8
2-2
%6.9
1-2
%6.5
3-1
%6.3
2-0
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.1
İY X: %36.1
İY 2: %24.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.1
İY 0.5 Alt: %19.9
İY 1.5 Üst: %50.5
İY 1.5 Alt: %49.6
İY 2.5 Üst: %23.1
İY 2.5 Alt: %76.9
İY 3.5 Üst: %8.5
İY 3.5 Alt: %91.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.38
+
Dep
5.09
=
Toplam
11.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.8
8.5 Alt: %19.2
9.5 Üst: %70.9
9.5 Alt: %29.1
10.5 Üst: %59.6
10.5 Alt: %40.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.28 Korner (Ev: 2.94, Dep: 2.34)
İY 4.5 Üst: %60.7
İY 4.5 Alt: %39.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.1 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.8
Ev: 17.1 • Dep: 12.8
İsabetli Şut
10.4
Ev: 6.1 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.3
21.5 Alt: %5.8
23.5 Şut Üst: %88.0
23.5 Alt: %12.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.8
7.5 Alt: %18.2
8.5 İsabetli Üst: %71.6
8.5 Alt: %28.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBowers & Pitsea
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Waltham Abbey
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bowers & Pitsea (-0.50)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Waltham Abbey (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| -1.25 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.8 |
| -1.00 | @2.75 | %36.3 | %20.5 | @1.57 | %63.7 |
| -0.75 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| -0.25 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| 0.0 | @1.57 | %63.8 | %22.6 | @2.77 | %36.2 |
| +0.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +0.50 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.58 | %28.0 |
| +0.75 | @1.28 | %77.8 | %0.0 | @4.51 | %22.2 |
| +1.00 | @1.18 | %84.6 | %14.9 | @6.51 | %15.4 |
| +1.25 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.08 | %14.1 |
| +1.50 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.65 | %13.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.09 | %12.4 |
| +2.00 | @1.16 | %86.3 | %18.0 | @7.29 | %13.7 |
| +2.25 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +2.50 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| +2.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.7 |
| +3.00 | @1.59 | %62.8 | %21.4 | @2.69 | %37.2 |
| +3.25 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +3.50 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.2% | 3.3% | 3.1% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 4.8% | 9.1% | 6.6% | 3.5% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.8% | 9.1% | 7.1% | 3.7% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.1% | 6.5% | 5.1% | 2.6% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.2% | 3.4% | 2.7% | 1.4% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.5% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
Bowers & Pitsea — Son 5 Maç
G
vs Lowestoft Town (E)
3 - 2
G
vs Brightlingsea Regent (E)
5 - 0
G
vs Concord Rangers (E)
4 - 2
B
vs Witham Town (D)
1 - 1
B
vs Felixstowe & Walton Utd (D)
0 - 0
Waltham Abbey — Son 5 Maç
G
vs Brantham Athletic (E)
4 - 0
B
vs Concord Rangers (D)
1 - 1
G
vs Concord Rangers (E)
3 - 1
G
vs Concord Rangers (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.