Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group D •
14.03.2026 — 20:00
Racing Colombes 92
Elo: 1622λ (Beklenen Gol): 1.60
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sainte Geneviève
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Racing Colombes 92 - Sainte Geneviève mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %55.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Colombes 92 xG
1.95
Dengeli
Sainte Geneviève xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.9
X (Beraberlik)
%26.7
2 (Deplasman)
%17.4
Çifte Şans 1X: %82.6
Çifte Şans X2: %44.1
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.7
1.5 Alt: %30.3
2.5 Üst: %42.6
2.5 Alt: %57.4
3.5 Üst: %21.8
3.5 Alt: %78.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.2
KG Yok
%55.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.9
1-1
%12.4
2-0
%11.8
0-0
%10.1
2-1
%9.3
0-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.6
İY X: %44.8
İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.1
İY 0.5 Alt: %34.9
İY 1.5 Üst: %29.7
İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.3
+
Dep
3.41
=
Toplam
8.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.5
8.5 Alt: %49.5
9.5 Üst: %37.4
9.5 Alt: %62.6
10.5 Üst: %26.0
10.5 Alt: %74.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4 Korner (Ev: 2.44, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %37.2
İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.1 |
Eşit: %11.3 |
Dep: %20.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 13.8 • Dep: 8
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.8
21.5 Alt: %49.2
23.5 Şut Üst: %34.3
23.5 Alt: %65.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.5
7.5 Alt: %50.5
8.5 İsabetli Üst: %35.7
8.5 Alt: %64.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRacing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sainte Geneviève
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Racing Colombes 92 (-0.75)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sainte Geneviève (+0.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -1.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -1.00 | @2.47 | %40.5 | %25.4 | @1.68 | %59.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| -0.50 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| -0.25 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| 0.0 | @1.31 | %76.1 | %26.9 | @4.18 | %23.9 |
| +0.25 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.95 | %20.2 |
| +0.50 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.72 | %17.5 |
| +0.75 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.20 | %12.2 |
| +1.00 | @1.07 | %93.8 | %12.0 | @16.12 | %6.2 |
| +1.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.22 | %5.8 |
| +1.50 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.32 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +2.00 | @1.72 | %58.1 | %27.2 | @2.38 | %41.9 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +2.50 | @2.37 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +2.75 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +3.00 | @3.71 | %27.0 | %21.0 | @1.37 | %73.1 |
| +3.25 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +3.50 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 6.4% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.0% | 12.5% | 4.6% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.9% | 9.3% | 3.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.3% | 5.0% | 1.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.5% | 2.0% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
G
vs Havre Caucriauville (D)
1 - 3
B
vs St Ouen l'Aumône (E)
1 - 1
B
vs Bastia II (E)
0 - 0
G
vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
B
vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
Sainte Geneviève — Son 5 Maç
M
vs C' Chartres (E)
1 - 4
M
vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
M
vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
B
vs Bretigny Foot (E)
1 - 1
M
vs Aiglon (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.