Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 14.03.2026 — 20:00

Racing Colombes 92

Elo: 1612
λ (Beklenen Gol): 1.60
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Sainte Geneviève

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Racing Colombes 92 - Sainte Geneviève mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %55.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Colombes 92 xG 1.95
Dengeli
Sainte Geneviève xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %55.8
X (Beraberlik) %26.7
2 (Deplasman) %17.5

Çifte Şans 1X: %82.5
Çifte Şans X2: %44.2
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8 0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.6 1.5 Alt: %30.4
2.5 Üst: %42.6 2.5 Alt: %57.4
3.5 Üst: %21.8 3.5 Alt: %78.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.3
KG Yok %55.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%13.9
1-1
%12.5
2-0
%11.8
0-0
%10.1
2-1
%9.3
0-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.5 İY X: %44.8 İY 2: %15.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.1 İY 0.5 Alt: %34.9
İY 1.5 Üst: %29.7 İY 1.5 Alt: %70.4
İY 2.5 Üst: %9.3 İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3 İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.29
+
Dep 3.41
=
Toplam 8.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.5 8.5 Alt: %49.5
9.5 Üst: %37.4 9.5 Alt: %62.7
10.5 Üst: %25.9 10.5 Alt: %74.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4 Korner (Ev: 2.43, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %37.2 İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %68.0 | Eşit: %11.3 | Dep: %20.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.7
Ev: 13.8 • Dep: 8
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.7 21.5 Alt: %49.3
23.5 Şut Üst: %34.2 23.5 Alt: %65.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.4 7.5 Alt: %50.6
8.5 İsabetli Üst: %35.6 8.5 Alt: %64.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sainte Geneviève
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Colombes 92 (-0.75)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sainte Geneviève (+0.75)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
-1.25 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
-1.00 @2.48 %40.4 %25.4 @1.68 %59.7
-0.75 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
-0.50 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
-0.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
0.0 @1.32 %76.0 %26.9 @4.16 %24.1
+0.25 @1.25 %79.7 %0.0 @4.92 %20.3
+0.50 @1.21 %82.4 %0.0 @5.69 %17.6
+0.75 @1.14 %87.7 %0.0 @8.14 %12.3
+1.00 @1.07 %93.7 %12.1 @15.98 %6.3
+1.25 @1.06 %94.2 %0.0 @17.08 %5.9
+1.50 @1.06 %94.5 %0.0 @18.18 %5.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.55 %64.6 %0.0 @2.83 %35.4
+2.00 @1.72 %58.0 %27.2 @2.38 %42.0
+2.25 Ana Hat @2.05 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
+2.50 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
+2.75 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.6
+3.00 @3.72 %26.9 %20.9 @1.37 %73.1
+3.25 @4.21 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
+3.50 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.2% 6.4% 2.9% 0.8% 0.1% 0.0%
1 Gol 14.0% 12.5% 4.6% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 11.8% 9.3% 3.7% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 6.3% 4.9% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.5% 2.0% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
G vs Havre Caucriauville (D)
1 - 3
B vs St Ouen l'Aumône (E)
1 - 1
B vs Bastia II (E)
0 - 0
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
Sainte Geneviève — Son 5 Maç
M vs C' Chartres (E)
1 - 4
M vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
M vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
B vs Bretigny Foot (E)
1 - 1
M vs Aiglon (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.