Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
04.04.2026 — 17:00
Gorleston
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.87
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Heybridge Swifts
Elo: 1384λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%90
Gorleston - Heybridge Swifts mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.87, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gorleston %65.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gorleston xG
2.00
Dengeli
Heybridge Swifts xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%65.8
X (Beraberlik)
%22.7
2 (Deplasman)
%11.5
Çifte Şans 1X: %88.5
Çifte Şans X2: %34.2
Çifte Şans 12: %77.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.4
1.5 Alt: %27.6
2.5 Üst: %46.1
2.5 Alt: %53.9
3.5 Üst: %24.7
3.5 Alt: %75.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.2
KG Yok
%58.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%14.3
2-0
%14.1
1-1
%10.5
2-1
%9.2
0-0
%8.8
3-0
%8.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.4
İY X: %41.9
İY 2: %11.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2
İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %31.8
İY 1.5 Alt: %68.2
İY 2.5 Üst: %10.5
İY 2.5 Alt: %89.5
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.84
+
Dep
3.12
=
Toplam
8.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.9
8.5 Alt: %46.1
9.5 Üst: %40.7
9.5 Alt: %59.3
10.5 Üst: %28.9
10.5 Alt: %71.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 2.69, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %39.5
İY 4.5 Alt: %60.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.2 |
Eşit: %9.1 |
Dep: %13.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 15.4 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
7.9
Ev: 5.5 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.6
21.5 Alt: %42.4
23.5 Şut Üst: %41.0
23.5 Alt: %59.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.8
7.5 Alt: %46.2
8.5 İsabetli Üst: %39.9
8.5 Alt: %60.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGorleston
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Heybridge Swifts
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gorleston (-1.00)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %25.8
Heybridge Swifts (+1.00)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| -1.25 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -1.00 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %25.8 | @2.14 | %46.7 |
| -0.75 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| -0.50 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.89 | %34.7 |
| -0.25 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| 0.0 | @1.18 | %84.9 | %23.0 | @6.61 | %15.1 |
| +0.25 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.60 | %13.2 |
| +0.50 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.59 | %11.7 |
| +0.75 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @12.96 | %7.7 |
| +1.00 | @1.04 | %96.6 | %8.5 | @29.23 | %3.4 |
| +1.25 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.59 | %3.3 |
| +1.50 | @1.03 | %96.9 | %0.0 | @31.95 | %3.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.48 | %67.8 | %0.0 | @3.10 | %32.2 |
| +2.00 | @1.62 | %61.9 | %26.6 | @2.63 | %38.1 |
| +2.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +2.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +2.75 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| +3.00 | @3.30 | %30.3 | %21.7 | @1.43 | %69.7 |
| +3.25 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| +3.50 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 4.6% | 1.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.5% | 10.7% | 3.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.2% | 9.3% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.9% | 5.8% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.1% | 2.7% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.5% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Gorleston — Son 5 Maç
G
vs Downham Town (E)
1 - 0
B
vs Wroxham (E)
0 - 0
M
vs Tilbury (D)
1 - 0
G
vs Heybridge Swifts (D)
0 - 2
G
vs Heybridge Swifts (D)
0 - 2
Heybridge Swifts — Son 5 Maç
M
vs Waltham Abbey (E)
0 - 2
M
vs Walthamstow (D)
4 - 1
M
vs Tilbury (E)
1 - 2
M
vs Gorleston (E)
0 - 2
M
vs Gorleston (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.09.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Heybridge Swifts | 0 - 2 | Gorleston |
| 19.04.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Heybridge Swifts | 0 - 2 | Gorleston |
| 25.09.2024 | Non League Div One - Isthmian North | Gorleston | 0 - 2 | Heybridge Swifts |
| 30.12.2023 | Non League Div One - Isthmian North | Gorleston | 0 - 0 | Heybridge Swifts |
| 24.10.2023 | Non League Div One - Isthmian North | Heybridge Swifts | 2 - 1 | Gorleston |
| 02.09.2023 | FA Cup | Heybridge Swifts | 1 - 3 | Gorleston |
| 04.03.2023 | Non League Div One - Isthmian North | Gorleston | 3 - 1 | Heybridge Swifts |
| 11.10.2022 | Non League Div One - Isthmian North | Heybridge Swifts | 1 - 0 | Gorleston |