Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 06.04.2026 — 17:00

Wroxham

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 0.81
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Gorleston

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%80
Wroxham - Gorleston mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.81, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gorleston %37.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wroxham xG 1.20
Dengeli
Gorleston xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %27.8
X (Beraberlik) %34.6
2 (Deplasman) %37.6

Çifte Şans 1X: %62.4
Çifte Şans X2: %72.3
Çifte Şans 12: %65.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.6 0.5 Alt: %17.4
1.5 Üst: %54.9 1.5 Alt: %45.1
2.5 Üst: %27.1 2.5 Alt: %72.9
3.5 Üst: %11.0 3.5 Alt: %89.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.0
KG Yok %64.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%17.4
0-1
%15.3
1-1
%14.3
1-0
%12.4
0-2
%8.1
1-2
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.6 İY X: %53.0 İY 2: %26.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.1 İY 0.5 Alt: %44.9
İY 1.5 Üst: %20.1 İY 1.5 Alt: %79.9
İY 2.5 Üst: %4.9 İY 2.5 Alt: %95.1
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.71
+
Dep 3.86
=
Toplam 7.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.8 8.5 Alt: %65.2
9.5 Üst: %23.2 9.5 Alt: %76.8
10.5 Üst: %14.4 10.5 Alt: %85.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.48 Korner (Ev: 1.71, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %27.1 İY 4.5 Alt: %72.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %40.6 | Eşit: %14.7 | Dep: %44.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.2
Ev: 9 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 6.4
Ev: 3.2 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %21.8 21.5 Alt: %78.3
23.5 Şut Üst: %11.2 23.5 Alt: %88.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.8 7.5 Alt: %69.2
8.5 İsabetli Üst: %19.3 8.5 Alt: %80.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Wroxham
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gorleston
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Wroxham (+0.25)
@1.84
%54.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gorleston (-0.25)
@2.20
%45.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.85 %9.2 %0.0 @1.10 %90.8
-1.25 @9.85 %10.2 %0.0 @1.11 %89.8
-1.00 @8.84 %11.3 %18.5 @1.13 %88.7
-0.75 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
-0.50 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
-0.25 @2.98 %33.6 %0.0 @1.50 %66.5
0.0 @2.36 %42.4 %34.6 @1.74 %57.6
+0.25 Ana Hat @1.84 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
+0.50 @1.60 %62.4 %0.0 @2.66 %37.6
+0.75 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+1.00 @1.24 %80.9 %22.9 @5.23 %19.1
+1.25 @1.20 %83.4 %0.0 @6.01 %16.6
+1.50 @1.17 %85.3 %0.0 @6.79 %14.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
+2.00 @2.67 %37.5 %27.8 @1.60 %62.5
+2.25 @3.18 %31.4 %0.0 @1.46 %68.6
+2.50 @3.70 %27.0 %0.0 @1.37 %73.0
+2.75 @4.85 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
+3.00 @7.69 %13.0 %16.1 @1.15 %87.0
+3.25 @8.44 %11.9 %0.0 @1.13 %88.1
+3.50 @9.18 %10.9 %0.0 @1.12 %89.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.4% 15.3% 8.1% 2.7% 0.7% 0.1%
1 Gol 12.4% 14.3% 6.6% 2.2% 0.5% 0.1%
2 Gol 5.4% 5.4% 2.7% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 1.5% 1.5% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Wroxham — Son 5 Maç
G vs Brantham Athletic (D)
0 - 2
M vs Stanway Rovers (E)
1 - 2
G vs Newmarket Town (D)
0 - 3
B vs Maldon & Tiptree (E)
0 - 0
M vs Felixstowe & Walton Utd (E)
0 - 2
Gorleston — Son 5 Maç
G vs Heybridge Swifts (E)
2 - 0
B vs Wroxham (E)
0 - 0
M vs Tilbury (D)
1 - 0
G vs Tilbury (E)
2 - 0
B vs Wroxham (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.12.2025 Non League Div One - Isthmian North Gorleston 0 - 0 Wroxham
05.02.2025 Non League Div One - Isthmian North Gorleston 2 - 2 Wroxham
26.08.2024 Non League Div One - Isthmian North Wroxham 1 - 2 Gorleston
01.04.2024 Non League Div One - Isthmian North Wroxham 0 - 1 Gorleston
26.12.2023 Non League Div One - Isthmian North Gorleston 1 - 1 Wroxham
11.04.2023 Non League Div One - Isthmian North Wroxham 0 - 2 Gorleston
02.01.2023 Non League Div One - Isthmian North Gorleston 1 - 2 Wroxham
12.09.2020 FA Cup Wroxham 3 - 1 Gorleston