Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Mexico
Liga Premier Serie A •
07.02.2026 — 04:00
Zitacuaro
Elo: 1442λ (Beklenen Gol): 1.05
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Correcaminos UAT II
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Zitacuaro - Correcaminos UAT II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zitacuaro %36.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zitacuaro xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Correcaminos UAT II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.9
X (Beraberlik)
%33.2
2 (Deplasman)
%29.9
Çifte Şans 1X: %70.1
Çifte Şans X2: %63.1
Çifte Şans 12: %66.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.9
0.5 Alt: %15.1
1.5 Üst: %59.3
1.5 Alt: %40.7
2.5 Üst: %31.2
2.5 Alt: %68.8
3.5 Üst: %13.5
3.5 Alt: %86.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.8
KG Yok
%60.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.1
1-1
%14.5
1-0
%13.7
0-1
%11.9
2-0
%7.7
2-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.6
İY X: %51.0
İY 2: %22.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.0
İY 0.5 Alt: %42.0
İY 1.5 Üst: %22.7
İY 1.5 Alt: %77.4
İY 2.5 Üst: %6.0
İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.18
+
Dep
3.68
=
Toplam
7.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.9
8.5 Alt: %61.1
9.5 Üst: %26.7
9.5 Alt: %73.3
10.5 Üst: %17.1
10.5 Alt: %82.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 1.92, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %29.7
İY 4.5 Alt: %70.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.8 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 10.4 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.7
21.5 Alt: %71.3
23.5 Şut Üst: %16.0
23.5 Alt: %84.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.7
7.5 Alt: %64.3
8.5 İsabetli Üst: %23.3
8.5 Alt: %76.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZitacuaro
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Correcaminos UAT II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zitacuaro (0.0)
@1.81
%55.2 İhtimal
İade (Push): %33.2
Correcaminos UAT II (+0.00)
@2.23
%44.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.73 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.25 | @5.99 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -1.00 | @5.25 | %19.0 | %22.0 | @1.24 | %81.0 |
| -0.75 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| -0.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| -0.25 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.81 | %55.2 | %33.2 | @2.23 | %44.8 |
| +0.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +0.50 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| +0.75 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| +1.00 | @1.15 | %86.6 | %19.1 | @7.48 | %13.4 |
| +1.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.36 | %12.0 |
| +1.50 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.24 | %10.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +2.00 | @2.31 | %43.3 | %28.1 | @1.76 | %56.7 |
| +2.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +2.50 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +2.75 | @4.09 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +3.00 | @6.12 | %16.3 | %17.7 | @1.20 | %83.7 |
| +3.25 | @6.78 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +3.50 | @7.44 | %13.4 | %0.0 | @1.16 | %86.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.1% | 11.9% | 5.9% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.8% | 14.5% | 6.2% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.7% | 7.0% | 3.2% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.7% | 2.5% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Zitacuaro — Son 5 Maç
B
vs Calor de San Pedro (D)
0 - 0
B
vs Deportivo Zap (D)
2 - 2
M
vs Lobos ULMX (E)
1 - 2
B
vs Chilpancingo (E)
1 - 1
G
vs Zacatepec 1948 (E)
1 - 0
Correcaminos UAT II — Son 5 Maç
M
vs Real Apodaca (D)
1 - 0
B
vs Calor de San Pedro (D)
0 - 0
M
vs Real Apodaca (E)
0 - 1
M
vs Real Apodaca (D)
4 - 3
M
vs Real Apodaca (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.