Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 5 •
03.04.2026 — 13:00
Vic
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 0.98
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1
L'Hospitalet
Elo: 1602λ (Beklenen Gol): 1.84
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vic - L'Hospitalet mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 1.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre L'Hospitalet %56.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vic xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
L'Hospitalet xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%19.1
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%56.7
Çifte Şans 1X: %43.3
Çifte Şans X2: %80.9
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.2
1.5 Alt: %21.9
2.5 Üst: %53.7
2.5 Alt: %46.3
3.5 Üst: %31.4
3.5 Alt: %68.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.5
KG Yok
%46.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
0-1
%10.1
0-2
%10.1
1-2
%9.9
0-0
%6.7
0-3
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.7
İY X: %40.9
İY 2: %41.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2
İY 0.5 Alt: %28.9
İY 1.5 Üst: %37.0
İY 1.5 Alt: %63.0
İY 2.5 Üst: %13.5
İY 2.5 Alt: %86.5
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.06
+
Dep
5.68
=
Toplam
9.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.3
9.5 Üst: %51.0
9.5 Alt: %49.0
10.5 Üst: %38.5
10.5 Alt: %61.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 1.87, Dep: 2.61)
İY 4.5 Üst: %46.4
İY 4.5 Alt: %53.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %24.7 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %64.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.5
Ev: 10 • Dep: 14.4
İsabetli Şut
8.5
Ev: 3.6 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.0
21.5 Alt: %28.0
23.5 Şut Üst: %56.6
23.5 Alt: %43.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.7
7.5 Alt: %38.3
8.5 İsabetli Üst: %48.0
8.5 Alt: %52.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
L'Hospitalet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vic (+0.75)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
L'Hospitalet (-0.75)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.44 | %6.9 | %0.0 | @1.07 | %93.1 |
| -1.25 | @13.55 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -1.00 | @12.66 | %7.9 | %12.3 | @1.09 | %92.1 |
| -0.75 | @7.17 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -0.50 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -0.25 | @4.56 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| 0.0 | @3.92 | %25.5 | %24.5 | @1.34 | %74.5 |
| +0.25 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +0.50 | @2.29 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +0.75 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +1.00 | @1.74 | %57.4 | %23.8 | @2.35 | %42.6 |
| +1.25 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +1.50 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.96 | %25.2 |
| +2.00 | @1.42 | %70.6 | %24.8 | @3.40 | %29.4 |
| +2.25 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +2.50 | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| +3.00 | @2.53 | %39.5 | %22.6 | @1.65 | %60.5 |
| +3.25 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +3.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 10.2% | 10.2% | 6.3% | 2.9% | 1.1% |
| 1 Gol | 5.1% | 11.7% | 10.0% | 6.2% | 2.8% | 1.0% |
| 2 Gol | 2.9% | 5.3% | 4.9% | 3.0% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.8% | 1.6% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Vic — Son 5 Maç
B
vs Manresa (D)
0 - 0
M
vs Europa II (E)
1 - 2
G
vs Grama (D)
1 - 2
M
vs Tona (E)
1 - 2
B
vs Can Vidalet (D)
0 - 0
L'Hospitalet — Son 5 Maç
G
vs Can Vidalet (E)
1 - 0
G
vs Cerdanyola del Vallès (E)
3 - 1
B
vs Cerdanyola del Vallès (D)
2 - 2
B
vs Cerdanyola del Vallès (E)
1 - 1
G
vs Pobla Mafumet (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.