Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group H •
21.02.2026 — 16:30
Villefranche SJB
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 1.56
1 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Olympique d'Alès
Elo: 1578λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Villefranche SJB - Olympique d'Alès mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 1.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villefranche SJB %43.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villefranche SJB xG
1.95
Dengeli
Olympique d'Alès xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.5
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%29.9
Çifte Şans 1X: %70.1
Çifte Şans X2: %56.5
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1
0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %78.1
1.5 Alt: %21.9
2.5 Üst: %53.5
2.5 Alt: %46.5
3.5 Üst: %31.2
3.5 Alt: %68.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.4
KG Yok
%42.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.6
2-1
%9.1
1-0
%8.4
1-2
%7.4
2-0
%7.3
0-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.1
İY X: %42.2
İY 2: %24.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.0
İY 0.5 Alt: %29.0
İY 1.5 Üst: %37.0
İY 1.5 Alt: %63.0
İY 2.5 Üst: %13.5
İY 2.5 Alt: %86.5
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.22
+
Dep
4.43
=
Toplam
9.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.6
8.5 Alt: %37.4
9.5 Üst: %49.7
9.5 Alt: %50.3
10.5 Üst: %37.3
10.5 Alt: %62.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 2.4, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %45.6
İY 4.5 Alt: %54.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.6 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %33.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.4
Ev: 13.6 • Dep: 10.9
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.8 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.5
21.5 Alt: %28.5
23.5 Şut Üst: %56.1
23.5 Alt: %43.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.0
7.5 Alt: %38.0
8.5 İsabetli Üst: %48.3
8.5 Alt: %51.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVillefranche SJB
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Olympique d'Alès
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Villefranche SJB (-0.25)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Olympique d'Alès (+0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.90
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| -1.25 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -1.00 | @3.58 | %27.9 | %21.3 | @1.39 | %72.1 |
| -0.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| -0.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| 0.0 | @1.69 | %59.1 | %26.8 | @2.44 | %40.9 |
| +0.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.50 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| +0.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +1.00 | @1.18 | %84.4 | %17.0 | @6.41 | %15.6 |
| +1.25 | @1.16 | %85.8 | %0.0 | @7.06 | %14.2 |
| +1.50 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.72 | %13.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
| +2.00 | @1.42 | %70.7 | %24.8 | @3.41 | %29.3 |
| +2.25 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.3 |
| +2.50 | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +2.75 Ana Hat | @2.12 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.8 |
| +3.00 | @2.52 | %39.6 | %22.4 | @1.66 | %60.4 |
| +3.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| +3.50 | @3.25 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.9% | 6.7% | 4.8% | 2.0% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.5% | 12.7% | 7.4% | 3.1% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.3% | 9.2% | 5.8% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.8% | 4.8% | 3.0% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.9% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Villefranche SJB — Son 5 Maç
G
vs Gallia Lucciana (D)
0 - 1
G
vs Gallia Lucciana (E)
2 - 1
B
vs Gallia Lucciana (D)
1 - 1
M
vs Gallia Lucciana (D)
4 - 0
M
vs Gallia Lucciana (E)
0 - 1
Olympique d'Alès — Son 5 Maç
G
vs Montpellier II (E)
3 - 1
G
vs Cannet Rocheville (E)
2 - 0
G
vs Montpellier II (E)
5 - 3
B
vs Cannet Rocheville (D)
1 - 1
G
vs Cannet Rocheville (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.