Fransa
Ligue 1 •
07.02.2026 — 16:00
Bukavu Dawa
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.03
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Etoile de Kivu
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bukavu Dawa - Etoile de Kivu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bukavu Dawa %42.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bukavu Dawa xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Etoile de Kivu xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.5
X (Beraberlik)
%35.2
2 (Deplasman)
%22.3
Çifte Şans 1X: %77.7
Çifte Şans X2: %57.5
Çifte Şans 12: %64.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.7
0.5 Alt: %19.4
1.5 Üst: %51.4
1.5 Alt: %48.6
2.5 Üst: %24.1
2.5 Alt: %75.9
3.5 Üst: %9.2
3.5 Alt: %90.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%32.1
KG Yok
%67.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.4
1-0
%18.0
1-1
%13.5
0-1
%11.3
2-0
%9.7
2-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.8
İY X: %54.4
İY 2: %16.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.8
İY 0.5 Alt: %47.2
İY 1.5 Üst: %18.2
İY 1.5 Alt: %81.8
İY 2.5 Üst: %4.2
İY 2.5 Alt: %95.8
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.15
+
Dep
3.15
=
Toplam
7.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.1
8.5 Alt: %68.9
9.5 Üst: %20.1
9.5 Alt: %79.9
10.5 Üst: %12.1
10.5 Alt: %87.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.36 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.45)
İY 4.5 Üst: %24.8
İY 4.5 Alt: %75.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.2 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %28.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.5
Ev: 10.3 • Dep: 7.2
İsabetli Şut
6.1
Ev: 3.7 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.1
21.5 Alt: %82.9
23.5 Şut Üst: %8.2
23.5 Alt: %91.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.6
7.5 Alt: %72.4
8.5 İsabetli Üst: %16.8
8.5 Alt: %83.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBukavu Dawa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Etoile de Kivu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bukavu Dawa (-0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Etoile de Kivu (+0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.80 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -1.25 | @5.07 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| -1.00 | @4.34 | %23.1 | %25.2 | @1.30 | %77.0 |
| -0.75 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| -0.50 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| -0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| 0.0 | @1.53 | %65.5 | %35.2 | @2.90 | %34.5 |
| +0.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +0.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +0.75 | @1.18 | %84.4 | %0.0 | @6.42 | %15.6 |
| +1.00 | @1.08 | %92.5 | %16.0 | @13.25 | %7.6 |
| +1.25 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.51 | %6.9 |
| +1.50 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.78 | %6.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +2.00 | @3.02 | %33.1 | %27.3 | @1.49 | %66.9 |
| +2.25 | @3.59 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| +2.50 | @4.16 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| +2.75 | @5.58 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| +3.00 | @9.31 | %10.8 | %14.9 | @1.12 | %89.3 |
| +3.25 | @10.12 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| +3.50 | @10.93 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.4% | 11.3% | 4.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.0% | 13.5% | 4.2% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.7% | 6.5% | 2.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Bukavu Dawa — Son 5 Maç
B
vs Renaissance (D)
0 - 0
G
vs Céleste (E)
1 - 0
G
vs New Jack (E)
2 - 1
B
vs New Jack (E)
0 - 0
Etoile de Kivu — Son 5 Maç
B
vs Maniema Union (D)
0 - 0
G
vs FC Mk de Kinshasa (E)
3 - 0
M
vs Maniema Union (E)
1 - 3
M
vs Maniema Union (D)
3 - 0
M
vs Maniema Union (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.