Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 04.02.2026 — 17:00

Tshinkunku

Elo: 1469
λ (Beklenen Gol): 1.06
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Lubumbashi Sport

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Tshinkunku - Lubumbashi Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lubumbashi Sport %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tshinkunku xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lubumbashi Sport xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %28.6
X (Beraberlik) %29.3
2 (Deplasman) %42.1

Çifte Şans 1X: %57.9
Çifte Şans X2: %71.4
Çifte Şans 12: %70.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9 0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.0 1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %42.9 2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.0 3.5 Alt: %78.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.1
KG Yok %50.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
0-1
%11.2
0-0
%10.1
1-0
%8.7
1-2
%8.6
0-2
%8.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.9 İY X: %46.0 İY 2: %31.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2 İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0 İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5 İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.21
+
Dep 4.59
=
Toplam 8.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.8 8.5 Alt: %48.2
9.5 Üst: %38.7 9.5 Alt: %61.3
10.5 Üst: %27.1 10.5 Alt: %72.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.94, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %38.1 İY 4.5 Alt: %61.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.1 | Eşit: %13.5 | Dep: %48.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.8
Ev: 10.5 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 7.6
Ev: 3.7 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.5 21.5 Alt: %48.5
23.5 Şut Üst: %35.0 23.5 Alt: %65.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.3 7.5 Alt: %50.7
8.5 İsabetli Üst: %35.5 8.5 Alt: %64.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Tshinkunku
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Tshinkunku (+0.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lubumbashi Sport (-0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.89 %11.3 %0.0 @1.13 %88.8
-1.25 @8.12 %12.3 %0.0 @1.14 %87.7
-1.00 @7.35 %13.6 %17.4 @1.16 %86.4
-0.75 @4.58 %21.8 %0.0 @1.28 %78.2
-0.50 @3.49 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
-0.25 @2.98 %33.6 %0.0 @1.50 %66.5
0.0 @2.47 %40.5 %29.4 @1.68 %59.5
+0.25 Ana Hat @1.97 %50.8 %0.0 @2.03 %49.2
+0.50 @1.72 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
+0.75 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
+1.00 @1.34 %74.6 %22.2 @3.93 %25.4
+1.25 @1.29 %77.8 %0.0 @4.49 %22.3
+1.50 @1.25 %80.2 %0.0 @5.06 %19.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.53 %65.2 %0.0 @2.87 %34.8
+2.00 @1.70 %58.7 %27.2 @2.42 %41.3
+2.25 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.50 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
+2.75 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
+3.00 @3.63 %27.5 %21.0 @1.38 %72.5
+3.25 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
+3.50 @4.60 %21.8 %0.0 @1.28 %78.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.1% 11.3% 8.2% 3.6% 1.2% 0.3%
1 Gol 8.7% 13.9% 8.7% 3.9% 1.3% 0.3%
2 Gol 5.1% 6.8% 4.6% 2.0% 0.7% 0.2%
3 Gol 1.8% 2.4% 1.6% 0.7% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.5% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Tshinkunku — Son 5 Maç
G vs FC Tshikas (E)
1 - 0
M vs AS New Soger (D)
3 - 0
M vs Tanganyika (D)
3 - 0
G vs Tanganyika (E)
2 - 1
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
G vs Saint-Luc (E)
1 - 0
G vs Panda B5 (D)
1 - 3
G vs Panda B5 (E)
1 - 0
M vs Panda B5 (D)
2 - 0
B vs Panda B5 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.