Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 11.02.2026 — 16:00

FC Tshikas

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 0.96
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Tshinkunku

Elo: 1469
λ (Beklenen Gol): 0.73
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
FC Tshikas - Tshinkunku mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.96, Dep: 0.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Tshikas %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Tshikas xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tshinkunku xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.96 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.4
X (Beraberlik) %35.8
2 (Deplasman) %25.8

Çifte Şans 1X: %74.2
Çifte Şans X2: %61.6
Çifte Şans 12: %64.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.5 0.5 Alt: %19.5
1.5 Üst: %51.3 1.5 Alt: %48.7
2.5 Üst: %24.0 2.5 Alt: %76.0
3.5 Üst: %9.1 3.5 Alt: %90.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.9
KG Yok %67.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%19.5
1-0
%16.7
1-1
%13.9
0-1
%12.6
2-0
%8.5
2-1
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.4 İY X: %54.7 İY 2: %19.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.7 İY 0.5 Alt: %47.3
İY 1.5 Üst: %18.2 İY 1.5 Alt: %81.8
İY 2.5 Üst: %4.2 İY 2.5 Alt: %95.8
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.01
+
Dep 3.29
=
Toplam 7.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.1 8.5 Alt: %69.0
9.5 Üst: %20.1 9.5 Alt: %79.9
10.5 Üst: %12.1 10.5 Alt: %87.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.36 Korner (Ev: 1.84, Dep: 1.51)
İY 4.5 Üst: %24.8 İY 4.5 Alt: %75.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.0 | Eşit: %14.6 | Dep: %32.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.5
Ev: 9.9 • Dep: 7.6
İsabetli Şut 6.1
Ev: 3.5 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %16.9 21.5 Alt: %83.1
23.5 Şut Üst: %8.1 23.5 Alt: %91.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.4 7.5 Alt: %72.6
8.5 İsabetli Üst: %16.6 8.5 Alt: %83.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Tshikas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tshinkunku
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Tshikas (-0.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tshinkunku (+0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.80 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
-1.25 @6.00 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.00 @5.19 %19.3 %23.7 @1.24 %80.7
-0.75 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
-0.50 @2.60 %38.4 %0.0 @1.62 %61.6
-0.25 Ana Hat @2.14 %46.8 %0.0 @1.88 %53.2
0.0 @1.67 %59.8 %35.8 @2.49 %40.2
+0.25 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
+0.50 @1.35 %74.2 %0.0 @3.88 %25.8
+0.75 @1.23 %81.5 %0.0 @5.41 %18.5
+1.00 @1.11 %90.4 %17.9 @10.38 %9.6
+1.25 @1.10 %91.3 %0.0 @11.51 %8.7
+1.50 @1.09 %92.1 %0.0 @12.64 %7.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.30 %43.5 %0.0 @1.77 %56.5
+2.00 @3.04 %32.9 %27.3 @1.49 %67.1
+2.25 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
+2.50 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
+2.75 @5.61 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
+3.00 @9.37 %10.7 %14.8 @1.12 %89.3
+3.25 @10.19 %9.8 %0.0 @1.11 %90.2
+3.50 @11.00 %9.1 %0.0 @1.10 %90.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 19.5% 12.6% 4.9% 1.2% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.7% 13.9% 4.7% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 8.5% 6.2% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.7% 2.0% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
FC Tshikas — Son 5 Maç
M vs Saint-Luc (E)
0 - 1
B vs CS Manika (D)
0 - 0
M vs Tshinkunku (D)
1 - 0
Tshinkunku — Son 5 Maç
G vs Lubumbashi Sport (E)
1 - 0
G vs FC Tshikas (E)
1 - 0
M vs AS New Soger (D)
3 - 0
M vs Tanganyika (D)
3 - 0
G vs Tanganyika (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
29.11.2025 Ligue 1 Tshinkunku 1 - 0 FC Tshikas