Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Norveç
Nasjonal U19 Champions League •
17.03.2026 — 18:00
Brann U19
Elo: 1545λ (Beklenen Gol): 2.65
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Haugesund U19
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%80
Brann U19 - Haugesund U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.65, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brann U19 %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %84.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %81.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brann U19 xG
2.75
Dengeli
Haugesund U19 xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.8
X (Beraberlik)
%19.1
2 (Deplasman)
%30.1
Çifte Şans 1X: %69.9
Çifte Şans X2: %49.2
Çifte Şans 12: %80.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.6
0.5 Alt: %1.4
1.5 Üst: %95.2
1.5 Alt: %4.8
2.5 Üst: %84.8
2.5 Alt: %15.2
3.5 Üst: %69.1
3.5 Alt: %30.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%81.4
KG Yok
%18.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.7
2-1
%6.5
3-2
%5.9
3-1
%5.8
1-1
%5.3
1-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.7
İY X: %31.8
İY 2: %27.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.8
İY 0.5 Alt: %13.2
İY 1.5 Üst: %63.1
İY 1.5 Alt: %36.9
İY 2.5 Üst: %34.9
İY 2.5 Alt: %65.2
İY 3.5 Üst: %15.6
İY 3.5 Alt: %84.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.41
+
Dep
6.15
=
Toplam
13.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.3
8.5 Alt: %7.7
9.5 Üst: %86.8
9.5 Alt: %13.2
10.5 Üst: %79.3
10.5 Alt: %20.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.24 Korner (Ev: 3.41, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %74.5
İY 4.5 Alt: %25.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.1 |
Eşit: %10.4 |
Dep: %31.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.9
Ev: 20.2 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
12.6
Ev: 7.2 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.5
21.5 Alt: %0.5
23.5 Şut Üst: %98.6
23.5 Alt: %1.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.3
7.5 Alt: %6.7
8.5 İsabetli Üst: %88.0
8.5 Alt: %12.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrann U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Haugesund U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brann U19 (-0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Haugesund U19 (+0.50)
@1.97
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.71
%58.6 İhtimal
İade (Push): %19.9
+4.00 Gol Alt
@2.41
%41.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.35 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| -1.25 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| -1.00 | @2.70 | %37.0 | %19.3 | @1.59 | %63.0 |
| -0.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.97 | %50.9 |
| -0.25 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| 0.0 | @1.62 | %61.8 | %20.5 | @2.62 | %38.2 |
| +0.25 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +0.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +0.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +1.00 | @1.22 | %81.8 | %14.9 | @5.49 | %18.2 |
| +1.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.97 | %16.8 |
| +1.50 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.45 | %15.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.33 | %5.5 |
| +2.00 | @1.06 | %94.2 | %11.2 | @17.24 | %5.8 |
| +2.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.80 | %11.4 |
| +2.50 | @1.20 | %83.7 | %0.0 | @6.13 | %16.3 |
| +2.75 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
| +3.00 | @1.24 | %80.4 | %16.9 | @5.09 | %19.6 |
| +3.25 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.1 |
| +3.50 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.4% | 1.6% | 2.1% | 1.4% | 0.7% | 0.3% |
| 1 Gol | 2.2% | 5.7% | 5.5% | 3.7% | 1.9% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.4% | 7.0% | 7.2% | 5.0% | 2.6% | 1.1% |
| 3 Gol | 3.0% | 6.2% | 6.4% | 4.4% | 2.3% | 0.9% |
| 4 Gol | 2.0% | 4.1% | 4.2% | 2.9% | 1.5% | 0.6% |
| 5 Gol | 1.1% | 2.2% | 2.2% | 1.5% | 0.8% | 0.3% |
Brann U19 — Son 5 Maç
G
vs Molde U19 (D)
2 - 5
G
vs Stabæk U19 (D)
1 - 2
M
vs Haugesund U19 (D)
3 - 2
G
vs Haugesund U19 (E)
2 - 1
M
vs Haugesund U19 (E)
1 - 2
Haugesund U19 — Son 5 Maç
G
vs Åsane U19 (E)
5 - 4
M
vs Lyn U19 (E)
1 - 3
G
vs Sandnes Ulf U19 (D)
0 - 3
M
vs Lillestrøm U19 (D)
4 - 3
M
vs Aalesunds U19 (D)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2024 | Nasjonal U19 Champions League | Haugesund U19 | 3 - 2 | Brann U19 |
| 17.03.2024 | Nasjonal U19 Champions League | Brann U19 | 2 - 1 | Haugesund U19 |
| 26.04.2023 | Nasjonal U19 Champions League | Brann U19 | 1 - 2 | Haugesund U19 |
| 23.02.2023 | Nasjonal U19 Champions League | Haugesund U19 | 3 - 0 | Brann U19 |
| 28.04.2022 | Nasjonal U19 Champions League | Haugesund U19 | 2 - 2 | Brann U19 |
| 23.03.2022 | Nasjonal U19 Champions League | Brann U19 | 4 - 0 | Haugesund U19 |