Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 14.03.2026 — 18:00

Caen II

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 2.28
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Havre Caucriauville

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Caen II - Havre Caucriauville mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.28, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Caen II %61.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caen II xG 2.39
Dengeli
Havre Caucriauville xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.4
X (Beraberlik) %20.6
2 (Deplasman) %18.0

Çifte Şans 1X: %82.0
Çifte Şans X2: %38.6
Çifte Şans 12: %79.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1 0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.6 1.5 Alt: %13.4
2.5 Üst: %67.2 2.5 Alt: %32.8
3.5 Üst: %45.5 3.5 Alt: %54.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.9
KG Yok %37.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.6
1-1
%9.1
2-0
%8.2
3-1
%7.3
1-0
%6.5
3-0
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.9 İY X: %36.1 İY 2: %18.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.0 İY 0.5 Alt: %22.0
İY 1.5 Üst: %46.7 İY 1.5 Alt: %53.3
İY 2.5 Üst: %20.2 İY 2.5 Alt: %79.8
İY 3.5 Üst: %6.9 İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.67
+
Dep 4.26
=
Toplam 10.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.1 8.5 Alt: %23.9
9.5 Üst: %65.2 9.5 Alt: %34.9
10.5 Üst: %53.1 10.5 Alt: %46.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.03 Korner (Ev: 3.07, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %56.4 İY 4.5 Alt: %43.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %71.8 | Eşit: %9.5 | Dep: %18.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.3
Ev: 17.9 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 9.9
Ev: 6.4 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.5 21.5 Alt: %9.6
23.5 Şut Üst: %81.7 23.5 Alt: %18.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.4 7.5 Alt: %22.6
8.5 İsabetli Üst: %66.0 8.5 Alt: %34.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Caen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Havre Caucriauville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Caen II (-1.00)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %22.3
Havre Caucriauville (+1.00)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.63 %38.1 %0.0 @1.62 %61.9
-1.25 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.2
-1.00 Ana Hat @2.04 %49.0 %22.3 @1.96 %51.0
-0.75 @1.81 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
-0.50 @1.66 %60.4 %0.0 @2.52 %39.7
-0.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.08 %32.5
0.0 @1.31 %76.6 %21.2 @4.27 %23.4
+0.25 @1.26 %79.4 %0.0 @4.85 %20.6
+0.50 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+0.75 @1.16 %86.4 %0.0 @7.36 %13.6
+1.00 @1.09 %91.9 %11.2 @12.32 %8.1
+1.25 @1.08 %92.4 %0.0 @13.09 %7.6
+1.50 @1.08 %92.8 %0.0 @13.87 %7.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.18 %84.7 %0.0 @6.52 %15.3
+2.00 @1.21 %82.7 %20.1 @5.79 %17.3
+2.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.78 %26.5
+2.50 @1.51 %66.2 %0.0 @2.95 %33.9
+2.75 @1.62 %61.9 %0.0 @2.62 %38.1
+3.00 @1.77 %56.4 %22.4 @2.29 %43.6
+3.25 Ana Hat @2.03 %49.3 %0.0 @1.97 %50.7
+3.50 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.9% 3.2% 2.3% 0.9% 0.3% 0.1%
1 Gol 6.7% 9.4% 5.2% 2.0% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.4% 9.9% 5.9% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 6.4% 7.6% 4.5% 1.8% 0.5% 0.1%
4 Gol 3.6% 4.3% 2.5% 1.0% 0.3% 0.1%
5 Gol 1.7% 2.0% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0%
Caen II — Son 5 Maç
G vs St Ouen l'Aumône (D)
1 - 2
G vs Versailles II (E)
4 - 1
M vs C' Chartres (D)
2 - 0
B vs Havre Caucriauville (D)
1 - 1
G vs C' Chartres (D)
2 - 3
Havre Caucriauville — Son 5 Maç
M vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
B vs Aubervilliers (E)
1 - 1
G vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
B vs Caen II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
02.11.2025 National 3 - Group D Havre Caucriauville 1 - 1 Caen II