Fransa
National 3 - Group D •
14.03.2026 — 18:00
Caen II
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 2.43
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Havre Caucriauville
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Caen II - Havre Caucriauville mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.43, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Caen II %63.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caen II xG
2.71
Dengeli
Havre Caucriauville xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%63.1
X (Beraberlik)
%19.5
2 (Deplasman)
%17.4
Çifte Şans 1X: %82.6
Çifte Şans X2: %36.9
Çifte Şans 12: %80.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7
0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.6
1.5 Alt: %11.4
2.5 Üst: %70.8
2.5 Alt: %29.2
3.5 Üst: %49.8
3.5 Alt: %50.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.2
KG Yok
%34.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.4
1-1
%8.3
2-0
%7.6
3-1
%7.6
3-0
%6.1
2-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.5
İY X: %34.8
İY 2: %17.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.8
İY 0.5 Alt: %20.2
İY 1.5 Üst: %49.7
İY 1.5 Alt: %50.4
İY 2.5 Üst: %22.5
İY 2.5 Alt: %77.5
İY 3.5 Üst: %8.1
İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.97
+
Dep
4.37
=
Toplam
11.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.7
8.5 Alt: %20.3
9.5 Üst: %69.6
9.5 Alt: %30.5
10.5 Üst: %58.0
10.5 Alt: %42.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.22 Korner (Ev: 3.21, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %59.7
İY 4.5 Alt: %40.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.4 |
Eşit: %9.0 |
Dep: %17.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.6
Ev: 18.9 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
10.4
Ev: 6.7 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.7
21.5 Alt: %6.3
23.5 Şut Üst: %87.0
23.5 Alt: %13.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.2
7.5 Alt: %18.8
8.5 İsabetli Üst: %70.8
8.5 Alt: %29.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCaen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Havre Caucriauville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Caen II (-1.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %21.9
Havre Caucriauville (+1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| -1.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| -1.00 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %21.9 | @2.05 | %48.8 |
| -0.75 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.33 | %42.8 |
| -0.50 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| -0.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| 0.0 | @1.29 | %77.6 | %20.3 | @4.46 | %22.4 |
| +0.25 | @1.25 | %80.1 | %0.0 | @5.03 | %19.9 |
| +0.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.59 | %17.9 |
| +0.75 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.58 | %13.2 |
| +1.00 | @1.09 | %92.1 | %10.8 | @12.58 | %8.0 |
| +1.25 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.35 | %7.5 |
| +1.50 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.11 | %7.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.66 | %13.1 |
| +2.00 | @1.17 | %85.5 | %18.5 | @6.88 | %14.5 |
| +2.25 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.30 | %23.3 |
| +2.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +2.75 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +3.00 | @1.64 | %61.1 | %21.9 | @2.57 | %38.9 |
| +3.25 | @1.86 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
| +3.50 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.91 | %52.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.3% | 2.7% | 2.0% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.9% | 8.6% | 4.9% | 2.0% | 0.6% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.9% | 9.7% | 6.0% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.4% | 7.9% | 4.9% | 2.0% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 3.9% | 4.8% | 2.9% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.9% | 2.3% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
Caen II — Son 5 Maç
G
vs St Ouen l'Aumône (D)
1 - 2
G
vs Versailles II (E)
4 - 1
M
vs C' Chartres (D)
2 - 0
B
vs Havre Caucriauville (D)
1 - 1
G
vs C' Chartres (D)
2 - 3
Havre Caucriauville — Son 5 Maç
M
vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
G
vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
B
vs Caen II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | National 3 - Group D | Havre Caucriauville | 1 - 1 | Caen II |