Maç Listesine Dön
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A • 15.03.2026 — 18:00

Chaves II

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 2.01
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Mirandela

Elo: 1455
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%78
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Chaves II - Mirandela mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.01, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chaves II %60.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chaves II xG 2.31
Dengeli
Mirandela xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.5
X (Beraberlik) %22.5
2 (Deplasman) %17.0

Çifte Şans 1X: %83.0
Çifte Şans X2: %39.5
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2 0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %80.8 1.5 Alt: %19.2
2.5 Üst: %57.6 2.5 Alt: %42.4
3.5 Üst: %35.2 3.5 Alt: %64.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.0
KG Yok %45.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.6
2-0
%10.1
2-1
%10.0
1-0
%9.3
3-0
%6.8
3-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.3 İY X: %39.1 İY 2: %16.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.2 İY 0.5 Alt: %26.8
İY 1.5 Üst: %39.7 İY 1.5 Alt: %60.3
İY 2.5 Üst: %15.2 İY 2.5 Alt: %84.8
İY 3.5 Üst: %4.6 İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.13
+
Dep 3.84
=
Toplam 9.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.4 8.5 Alt: %33.6
9.5 Üst: %53.8 9.5 Alt: %46.2
10.5 Üst: %41.3 10.5 Alt: %58.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 2.82, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %48.4 İY 4.5 Alt: %51.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %71.6 | Eşit: %9.9 | Dep: %18.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.5
Ev: 16.3 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 9
Ev: 5.8 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.3 21.5 Alt: %21.7
23.5 Şut Üst: %64.4 23.5 Alt: %35.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.1 7.5 Alt: %33.0
8.5 İsabetli Üst: %53.8 8.5 Alt: %46.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chaves II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mirandela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chaves II (-1.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %23.6
Mirandela (+1.00)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.76 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
-1.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
-1.00 Ana Hat @2.11 %47.5 %23.6 @1.90 %52.5
-0.75 @1.84 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
-0.50 @1.67 %59.9 %0.0 @2.49 %40.2
-0.25 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
0.0 @1.29 %77.6 %22.9 @4.47 %22.4
+0.25 @1.24 %80.5 %0.0 @5.13 %19.5
+0.50 @1.21 %82.7 %0.0 @5.79 %17.3
+0.75 @1.14 %87.6 %0.0 @8.07 %12.4
+1.00 @1.07 %93.1 %11.1 @14.48 %6.9
+1.25 @1.07 %93.5 %0.0 @15.38 %6.5
+1.50 @1.07 %93.9 %0.0 @16.29 %6.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.28 %77.8 %0.0 @4.51 %22.2
+2.00 @1.34 %74.4 %23.6 @3.91 %25.6
+2.25 @1.55 %64.5 %0.0 @2.82 %35.5
+2.50 @1.76 %56.9 %0.0 @2.32 %43.1
+2.75 Ana Hat @1.95 %51.3 %0.0 @2.05 %48.7
+3.00 @2.27 %44.1 %22.8 @1.79 %55.9
+3.25 @2.60 %38.5 %0.0 @1.62 %61.5
+3.50 @2.94 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.8% 4.2% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 9.5% 10.8% 5.0% 1.6% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.3% 10.1% 5.0% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 6.9% 6.8% 3.3% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 3.5% 3.4% 1.7% 0.6% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.4% 1.4% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
Chaves II — Son 5 Maç
G vs Ribeira Brava (D)
0 - 2
B vs Vilaverdense (D)
1 - 1
M vs Mirandela (D)
2 - 1
G vs Mirandela (E)
4 - 1
Mirandela — Son 5 Maç
B vs Os Limianos (E)
0 - 0
G vs Monção (D)
1 - 2
M vs Bragança (D)
2 - 1
M vs Ribeira Brava (E)
0 - 1
M vs Celoricense (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.11.2025 Campeonato de Portugal Prio - Group A Mirandela 2 - 1 Chaves II
12.01.2020 Campeonato de Portugal Prio - Group A Chaves II 4 - 1 Mirandela