Maç Listesine Dön
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A • 15.03.2026 — 18:00

Chaves II

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.93
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Mirandela

Elo: 1455
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%76
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Chaves II - Mirandela mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.93, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chaves II %58.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chaves II xG 2.31
Dengeli
Mirandela xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %58.4
X (Beraberlik) %23.4
2 (Deplasman) %18.3

Çifte Şans 1X: %81.8
Çifte Şans X2: %41.7
Çifte Şans 12: %76.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7 0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.6 1.5 Alt: %20.4
2.5 Üst: %55.8 2.5 Alt: %44.2
3.5 Üst: %33.5 3.5 Alt: %66.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.6
KG Yok %45.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.1
2-0
%10.0
2-1
%9.9
1-0
%9.6
3-0
%6.4
3-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.7 İY X: %40.0 İY 2: %17.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.3 İY 0.5 Alt: %27.7
İY 1.5 Üst: %38.5 İY 1.5 Alt: %61.5
İY 2.5 Üst: %14.4 İY 2.5 Alt: %85.6
İY 3.5 Üst: %4.3 İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.96
+
Dep 3.86
=
Toplam 9.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.6 8.5 Alt: %35.4
9.5 Üst: %51.9 9.5 Alt: %48.1
10.5 Üst: %39.4 10.5 Alt: %60.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.51 Korner (Ev: 2.74, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %47.1 İY 4.5 Alt: %52.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %69.5 | Eşit: %10.4 | Dep: %20.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25
Ev: 15.8 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 8.8
Ev: 5.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.5 21.5 Alt: %24.5
23.5 Şut Üst: %60.9 23.5 Alt: %39.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.0 7.5 Alt: %35.0
8.5 İsabetli Üst: %51.5 8.5 Alt: %48.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chaves II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mirandela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chaves II (-0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mirandela (+0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.93 %34.2 %0.0 @1.52 %65.8
-1.25 @2.58 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
-1.00 @2.24 %44.7 %23.6 @1.81 %55.3
-0.75 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
-0.50 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
-0.25 @1.53 %65.6 %0.0 @2.90 %34.4
0.0 @1.32 %75.8 %23.7 @4.13 %24.2
+0.25 @1.27 %79.0 %0.0 @4.77 %21.0
+0.50 @1.23 %81.5 %0.0 @5.41 %18.5
+0.75 @1.15 %86.7 %0.0 @7.49 %13.4
+1.00 @1.08 %92.5 %11.8 @13.25 %7.6
+1.25 @1.08 %92.9 %0.0 @14.14 %7.1
+1.50 @1.07 %93.4 %0.0 @15.03 %6.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.31 %76.5 %0.0 @4.25 %23.5
+2.00 @1.37 %72.8 %24.1 @3.67 %27.2
+2.25 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
+2.50 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
+2.75 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+3.00 @2.38 %42.1 %22.7 @1.73 %58.0
+3.25 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
+3.50 @3.08 %32.5 %0.0 @1.48 %67.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.3% 4.7% 2.7% 0.9% 0.2% 0.0%
1 Gol 9.8% 11.3% 5.2% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.2% 10.1% 5.0% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 6.5% 6.5% 3.2% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 3.1% 3.1% 1.6% 0.5% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.2% 1.2% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
Chaves II — Son 5 Maç
G vs Ribeira Brava (D)
0 - 2
M vs Mirandela (D)
2 - 1
G vs Mirandela (E)
4 - 1
Mirandela — Son 5 Maç
B vs Os Limianos (E)
0 - 0
G vs Monção (D)
1 - 2
M vs Bragança (D)
2 - 1
M vs Ribeira Brava (E)
0 - 1
M vs Celoricense (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.11.2025 Campeonato de Portugal Prio - Group A Mirandela 2 - 1 Chaves II
12.01.2020 Campeonato de Portugal Prio - Group A Chaves II 4 - 1 Mirandela