Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 10.03.2026 — 22:45

Waltham Abbey

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 2.56
4 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Brantham Athletic

Elo: 1408
λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Waltham Abbey - Brantham Athletic mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.56, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waltham Abbey %70.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %64.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Waltham Abbey xG 2.75
Dengeli
Brantham Athletic xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %70.3
X (Beraberlik) %17.5
2 (Deplasman) %12.2

Çifte Şans 1X: %87.8
Çifte Şans X2: %29.7
Çifte Şans 12: %82.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5 0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.6 1.5 Alt: %12.4
2.5 Üst: %69.0 2.5 Alt: %31.0
3.5 Üst: %47.6 3.5 Alt: %52.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.0
KG Yok %41.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.3
2-0
%9.3
3-1
%8.0
3-0
%7.9
1-1
%7.9
1-0
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.3 İY X: %33.9 İY 2: %13.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.9 İY 0.5 Alt: %21.1
İY 1.5 Üst: %48.0 İY 1.5 Alt: %52.0
İY 2.5 Üst: %21.2 İY 2.5 Alt: %78.8
İY 3.5 Üst: %7.3 İY 3.5 Alt: %92.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.23
+
Dep 3.88
=
Toplam 11.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.7 8.5 Alt: %22.3
9.5 Üst: %67.1 9.5 Alt: %32.9
10.5 Üst: %55.3 10.5 Alt: %44.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.11 Korner (Ev: 3.32, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %57.8 İY 4.5 Alt: %42.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %80.5 | Eşit: %7.4 | Dep: %12.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.9
Ev: 19.6 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 10.2
Ev: 7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.2 21.5 Alt: %7.8
23.5 Şut Üst: %84.5 23.5 Alt: %15.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.5 7.5 Alt: %20.5
8.5 İsabetli Üst: %68.6 8.5 Alt: %31.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Waltham Abbey
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brantham Athletic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Waltham Abbey (-1.25)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brantham Athletic (+1.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.1
-1.25 Ana Hat @1.90 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
-1.00 @1.66 %60.2 %22.0 @2.51 %39.8
-0.75 @1.54 %65.1 %0.0 @2.87 %34.9
-0.50 @1.45 %69.0 %0.0 @3.22 %31.0
-0.25 @1.32 %75.9 %0.0 @4.16 %24.1
0.0 @1.18 %84.5 %18.3 @6.43 %15.5
+0.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.16 %14.0
+0.50 @1.15 %87.3 %0.0 @7.88 %12.7
+0.75 @1.10 %91.1 %0.0 @11.22 %8.9
+1.00 @1.05 %95.2 %8.3 @20.87 %4.8
+1.25 @1.05 %95.4 %0.0 @21.81 %4.6
+1.50 @1.05 %95.6 %0.0 @22.76 %4.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.93 %14.4
+2.00 @1.19 %83.8 %19.5 @6.19 %16.2
+2.25 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
+2.50 @1.48 %67.5 %0.0 @3.08 %32.5
+2.75 @1.58 %63.4 %0.0 @2.73 %36.6
+3.00 @1.72 %58.1 %22.4 @2.39 %41.9
+3.25 Ana Hat @1.97 %50.8 %0.0 @2.03 %49.2
+3.50 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.6% 2.4% 1.5% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 7.0% 8.2% 3.8% 1.3% 0.3% 0.1%
2 Gol 9.7% 9.8% 4.9% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 8.3% 8.3% 4.2% 1.4% 0.4% 0.1%
4 Gol 5.3% 5.3% 2.7% 0.9% 0.2% 0.0%
5 Gol 2.7% 2.7% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0%
Waltham Abbey — Son 5 Maç
B vs Concord Rangers (D)
1 - 1
G vs Concord Rangers (E)
3 - 1
G vs Concord Rangers (D)
2 - 3
Brantham Athletic — Son 5 Maç
B vs Takeley (E)
0 - 0
M vs Brightlingsea Regent (E)
0 - 3
M vs Witham Town (E)
1 - 2
M vs Lowestoft Town (D)
5 - 2
M vs Walthamstow (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.