İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
04.04.2026 — 17:00
Brantham Athletic
Elo: 1418λ (Beklenen Gol): 0.76
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Wroxham
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.53
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Brantham Athletic - Wroxham mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 1.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wroxham %54.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brantham Athletic xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Wroxham xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.7
X (Beraberlik)
%27.6
2 (Deplasman)
%54.7
Çifte Şans 1X: %45.3
Çifte Şans X2: %82.3
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.9
0.5 Alt: %11.1
1.5 Üst: %67.6
1.5 Alt: %32.4
2.5 Üst: %40.2
2.5 Alt: %59.8
3.5 Üst: %19.9
3.5 Alt: %80.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.6
KG Yok
%57.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.6
1-1
%12.7
0-2
%11.8
0-0
%11.0
1-2
%9.0
1-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.6
İY X: %45.9
İY 2: %38.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.7
İY 0.5 Alt: %36.3
İY 1.5 Üst: %28.1
İY 1.5 Alt: %71.9
İY 2.5 Üst: %8.5
İY 2.5 Alt: %91.5
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.61
+
Dep
5.01
=
Toplam
8.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.4
8.5 Alt: %50.7
9.5 Üst: %36.3
9.5 Alt: %63.7
10.5 Üst: %25.0
10.5 Alt: %75.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 1.66, Dep: 2.3)
İY 4.5 Üst: %36.5
İY 4.5 Alt: %63.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.7 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %61.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.2
Ev: 8.7 • Dep: 12.5
İsabetli Şut
7.4
Ev: 3.1 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %46.1
21.5 Alt: %53.9
23.5 Şut Üst: %30.0
23.5 Alt: %70.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.8
7.5 Alt: %54.2
8.5 İsabetli Üst: %32.2
8.5 Alt: %67.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrantham Athletic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wroxham
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brantham Athletic (+0.75)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Wroxham (-0.75)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.16
%46.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.86
%53.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @18.34 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.6 |
| -1.25 | @17.21 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.00 | @16.08 | %6.2 | %12.3 | @1.07 | %93.8 |
| -0.75 | @8.08 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| -0.50 | @5.63 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| -0.25 | @4.85 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| 0.0 | @4.07 | %24.6 | %27.7 | @1.33 | %75.4 |
| +0.25 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +0.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.5 |
| +0.75 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +1.00 | @1.63 | %61.2 | %25.7 | @2.58 | %38.8 |
| +1.25 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +1.50 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.47 | %28.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +2.00 | @1.82 | %55.0 | %27.6 | @2.22 | %45.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +2.50 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +2.75 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +3.00 | @4.09 | %24.5 | %20.4 | @1.32 | %75.5 |
| +3.25 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| +3.50 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.1% | 14.7% | 11.9% | 6.1% | 2.3% | 0.7% |
| 1 Gol | 6.8% | 12.7% | 9.1% | 4.6% | 1.8% | 0.5% |
| 2 Gol | 2.9% | 4.5% | 3.4% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.1% | 0.9% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Brantham Athletic — Son 5 Maç
G
vs Takeley (D)
0 - 1
G
vs Lowestoft Town (E)
1 - 0
M
vs Mildenhall Town (D)
2 - 1
M
vs Waltham Abbey (D)
4 - 0
M
vs Brightlingsea Regent (E)
0 - 3
Wroxham — Son 5 Maç
M
vs Stanway Rovers (E)
1 - 2
G
vs Newmarket Town (D)
0 - 3
B
vs Maldon & Tiptree (E)
0 - 0
M
vs Felixstowe & Walton Utd (E)
0 - 2
B
vs Gorleston (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.