Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
11.04.2026 — 17:00
Brantham Athletic
Elo: 1437λ (Beklenen Gol): 1.56
2 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 2
Walthamstow
Elo: 1517λ (Beklenen Gol): 1.87
Model Güven Derecesi:
%77
Brantham Athletic - Walthamstow mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 1.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Walthamstow %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brantham Athletic xG
1.95
Dengeli
Walthamstow xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.8
X (Beraberlik)
%23.7
2 (Deplasman)
%44.5
Çifte Şans 1X: %55.5
Çifte Şans X2: %68.2
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.4
1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.6
2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.8
3.5 Alt: %55.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.5
KG Yok
%32.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.2
1-2
%8.8
2-1
%7.4
2-2
%6.9
0-2
%5.7
1-3
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.1
İY X: %38.0
İY 2: %35.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.6
İY 0.5 Alt: %22.4
İY 1.5 Üst: %46.5
İY 1.5 Alt: %53.5
İY 2.5 Üst: %20.0
İY 2.5 Alt: %80.0
İY 3.5 Üst: %6.9
İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.22
+
Dep
5.74
=
Toplam
10.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.4
8.5 Alt: %23.6
9.5 Üst: %65.5
9.5 Alt: %34.5
10.5 Üst: %53.5
10.5 Alt: %46.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.04 Korner (Ev: 2.4, Dep: 2.64)
İY 4.5 Üst: %56.7
İY 4.5 Alt: %43.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.9 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %50.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.2
Ev: 13.6 • Dep: 14.6
İsabetli Şut
9.8
Ev: 4.8 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.9
21.5 Alt: %10.1
23.5 Şut Üst: %80.8
23.5 Alt: %19.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.4
7.5 Alt: %23.6
8.5 İsabetli Üst: %64.7
8.5 Alt: %35.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrantham Athletic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Walthamstow
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brantham Athletic (+0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Walthamstow (-0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.56 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| -1.25 | @6.02 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.00 | @5.47 | %18.3 | %16.6 | @1.22 | %81.7 |
| -0.75 | @3.90 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -0.50 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -0.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| 0.0 | @2.38 | %42.0 | %24.1 | @1.72 | %58.0 |
| +0.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +0.50 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +0.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +1.00 | @1.43 | %70.0 | %20.0 | @3.33 | %30.0 |
| +1.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +1.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.47 | %15.5 |
| +2.00 | @1.21 | %82.6 | %20.1 | @5.75 | %17.4 |
| +2.25 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.75 | %26.6 |
| +2.50 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +3.00 | @1.78 | %56.3 | %22.2 | @2.29 | %43.7 |
| +3.25 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +3.50 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 5.4% | 5.8% | 3.6% | 1.7% | 0.6% |
| 1 Gol | 4.4% | 10.3% | 9.0% | 5.6% | 2.6% | 1.0% |
| 2 Gol | 4.0% | 7.5% | 7.0% | 4.4% | 2.0% | 0.8% |
| 3 Gol | 2.1% | 3.9% | 3.6% | 2.3% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.5% | 1.4% | 0.9% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Brantham Athletic — Son 5 Maç
G
vs Brightlingsea Regent (D)
0 - 1
M
vs Wroxham (E)
0 - 2
G
vs Takeley (D)
0 - 1
G
vs Lowestoft Town (E)
1 - 0
M
vs Mildenhall Town (D)
2 - 1
Walthamstow — Son 5 Maç
G
vs Waltham Abbey (E)
1 - 0
B
vs Newmarket Town (D)
4 - 4
M
vs Lowestoft Town (E)
0 - 1
G
vs Heybridge Swifts (E)
4 - 1
M
vs Takeley (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Walthamstow | 3 - 0 | Brantham Athletic |
| 05.08.2025 | FA Cup | Brantham Athletic | 4 - 1 | Walthamstow |
| 02.08.2025 | FA Cup | Walthamstow | 1 - 1 | Brantham Athletic |