Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 19.03.2026 — 14:00

Celta de Vigo III

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 2.22
4 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Cambados

Elo: 1413
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Celta de Vigo III - Cambados mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.22, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Celta de Vigo III %69.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %62.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Celta de Vigo III xG 2.39
Dengeli
Cambados xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %69.5
X (Beraberlik) %19.5
2 (Deplasman) %11.1

Çifte Şans 1X: %88.9
Çifte Şans X2: %30.5
Çifte Şans 12: %80.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2 0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %80.7 1.5 Alt: %19.3
2.5 Üst: %57.6 2.5 Alt: %42.4
3.5 Üst: %35.2 3.5 Alt: %64.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.9
KG Yok %51.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.3
1-0
%10.4
2-1
%9.6
1-1
%9.3
3-0
%9.1
3-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.5 İY X: %37.4 İY 2: %12.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.3 İY 0.5 Alt: %26.7
İY 1.5 Üst: %39.5 İY 1.5 Alt: %60.5
İY 2.5 Üst: %15.1 İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.5 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.54
+
Dep 3.4
=
Toplam 9.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.1 8.5 Alt: %33.9
9.5 Üst: %53.5 9.5 Alt: %46.5
10.5 Üst: %41.0 10.5 Alt: %59.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.57 Korner (Ev: 3.01, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %48.2 İY 4.5 Alt: %51.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %80.1 | Eşit: %7.9 | Dep: %12.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.5
Ev: 17.6 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 9
Ev: 6.2 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.3 21.5 Alt: %21.7
23.5 Şut Üst: %64.4 23.5 Alt: %35.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.2 7.5 Alt: %32.8
8.5 İsabetli Üst: %54.0 8.5 Alt: %46.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Celta de Vigo III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cambados
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Celta de Vigo III (-1.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cambados (+1.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.23 %44.9 %0.0 @1.81 %55.1
-1.25 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
-1.00 @1.70 %58.9 %23.8 @2.43 %41.1
-0.75 @1.55 %64.4 %0.0 @2.81 %35.6
-0.50 @1.46 %68.7 %0.0 @3.19 %31.3
-0.25 @1.31 %76.3 %0.0 @4.22 %23.7
0.0 @1.17 %85.8 %20.0 @7.05 %14.2
+0.25 @1.14 %87.4 %0.0 @7.92 %12.6
+0.50 @1.13 %88.6 %0.0 @8.80 %11.4
+0.75 @1.08 %92.3 %0.0 @13.00 %7.7
+1.00 @1.04 %96.3 %8.0 @26.99 %3.7
+1.25 @1.04 %96.5 %0.0 @28.15 %3.6
+1.50 @1.04 %96.6 %0.0 @29.32 %3.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.6 %0.0 @4.45 %22.5
+2.00 @1.35 %74.1 %23.7 @3.86 %25.9
+2.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+2.50 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+2.75 Ana Hat @1.97 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+3.00 @2.30 %43.6 %23.0 @1.77 %56.5
+3.25 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
+3.50 @2.98 %33.5 %0.0 @1.50 %66.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.8% 3.3% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 10.7% 9.5% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.6% 9.8% 3.8% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 9.3% 7.3% 2.8% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 5.2% 4.0% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 2.3% 1.8% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
Celta de Vigo III — Son 5 Maç
G vs Noia (E)
5 - 0
M vs Villalbés (D)
1 - 0
G vs Cambados (D)
0 - 1
B vs Villalbés (D)
0 - 0
B vs Noia (E)
3 - 3
Cambados — Son 5 Maç
M vs Noia (D)
2 - 1
B vs CD Lugo B (D)
1 - 1
M vs Celta de Vigo III (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
02.11.2025 Tercera División RFEF - Group 1 Cambados 0 - 1 Celta de Vigo III