Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group A •
29.03.2026 — 16:00
SAG Cestas
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 0.96
1 - 5
Tamamlandı
Lege-Cap-Ferret
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 0.59
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SAG Cestas - Lege-Cap-Ferret mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.96, Dep: 0.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SAG Cestas %42.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SAG Cestas xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lege-Cap-Ferret xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.96 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.2
X (Beraberlik)
%36.8
2 (Deplasman)
%21.0
Çifte Şans 1X: %79.0
Çifte Şans X2: %57.8
Çifte Şans 12: %63.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.0
0.5 Alt: %22.0
1.5 Üst: %47.0
1.5 Alt: %53.0
2.5 Üst: %20.5
2.5 Alt: %79.5
3.5 Üst: %7.3
3.5 Alt: %92.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%28.6
KG Yok
%71.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%22.0
1-0
%19.4
1-1
%13.0
0-1
%11.6
2-0
%9.8
2-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.0
İY X: %56.4
İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.9
İY 0.5 Alt: %50.1
İY 1.5 Üst: %16.0
İY 1.5 Alt: %84.0
İY 2.5 Üst: %3.4
İY 2.5 Alt: %96.6
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.02
+
Dep
2.99
=
Toplam
7.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.2
8.5 Alt: %72.8
9.5 Üst: %17.1
9.5 Alt: %82.9
10.5 Üst: %9.9
10.5 Alt: %90.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.23 Korner (Ev: 1.85, Dep: 1.38)
İY 4.5 Üst: %22.4
İY 4.5 Alt: %77.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.6 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %28.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.7
Ev: 9.9 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.5 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.2
21.5 Alt: %87.8
23.5 Şut Üst: %5.4
23.5 Alt: %94.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.6
7.5 Alt: %76.4
8.5 İsabetli Üst: %13.8
8.5 Alt: %86.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSAG Cestas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lege-Cap-Ferret
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
SAG Cestas (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lege-Cap-Ferret (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.11 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -1.25 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -1.00 | @4.53 | %22.1 | %25.8 | @1.28 | %77.9 |
| -0.75 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| -0.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| -0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| 0.0 | @1.50 | %66.7 | %36.8 | @3.01 | %33.3 |
| +0.25 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +0.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
| +0.75 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.97 | %14.4 |
| +1.00 | @1.07 | %93.5 | %15.6 | @15.49 | %6.5 |
| +1.25 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.91 | %5.9 |
| +1.50 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.34 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| +2.00 | @3.59 | %27.8 | %26.5 | @1.39 | %72.2 |
| +2.25 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| +2.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
| +2.75 | @6.74 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| +3.00 | @12.01 | %8.3 | %13.2 | @1.09 | %91.7 |
| +3.25 | @12.92 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| +3.50 | @13.84 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 22.0% | 11.6% | 3.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 19.4% | 13.0% | 3.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.8% | 5.8% | 1.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.1% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
SAG Cestas — Son 5 Maç
B
vs Canet Roussillon (D)
0 - 0
G
vs Toulouse II (E)
1 - 0
B
vs Tarbes (D)
1 - 1
B
vs Agde (D)
0 - 0
M
vs Anglet Genets (D)
1 - 0
Lege-Cap-Ferret — Son 5 Maç
G
vs Agde (E)
1 - 0
B
vs Colomiers (D)
1 - 1
B
vs Onet-le-Chateau (E)
0 - 0
G
vs Alberes Argelès (E)
1 - 0
B
vs Toulouse II (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.