Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 17.04.2026 — 21:30

RAAL La Louviere U21

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.29
4 - 5
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Waasland-Beveren U21

Elo: 1589
λ (Beklenen Gol): 1.45
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
RAAL La Louviere U21 - Waasland-Beveren U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waasland-Beveren U21 %40.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RAAL La Louviere U21 xG 1.60
Dengeli
Waasland-Beveren U21 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %32.6
X (Beraberlik) %27.3
2 (Deplasman) %40.0

Çifte Şans 1X: %60.0
Çifte Şans X2: %67.4
Çifte Şans 12: %72.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6 0.5 Alt: %7.4
1.5 Üst: %76.7 1.5 Alt: %23.3
2.5 Üst: %51.5 2.5 Alt: %48.5
3.5 Üst: %29.4 3.5 Alt: %70.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.3
KG Yok %43.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
1-2
%8.8
0-1
%8.5
2-1
%7.8
1-0
%7.4
0-0
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.2 İY X: %43.0 İY 2: %30.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.0 İY 0.5 Alt: %30.1
İY 1.5 Üst: %35.6 İY 1.5 Alt: %64.4
İY 2.5 Üst: %12.7 İY 2.5 Alt: %87.3
İY 3.5 Üst: %3.6 İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.67
+
Dep 4.84
=
Toplam 9.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.9 8.5 Alt: %39.1
9.5 Üst: %47.9 9.5 Alt: %52.1
10.5 Üst: %35.5 10.5 Alt: %64.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.37 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.22)
İY 4.5 Üst: %44.4 İY 4.5 Alt: %55.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.4 | Eşit: %13.1 | Dep: %45.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.9
Ev: 11.9 • Dep: 12
İsabetli Şut 8.4
Ev: 4.2 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.1 21.5 Alt: %32.0
23.5 Şut Üst: %52.1 23.5 Alt: %47.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.5 7.5 Alt: %40.5
8.5 İsabetli Üst: %45.7 8.5 Alt: %54.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RAAL La Louviere U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Waasland-Beveren U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RAAL La Louviere U21 (+0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Waasland-Beveren U21 (-0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.92 %14.5 %0.0 @1.17 %85.6
-1.25 @6.29 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
-1.00 @5.66 %17.7 %18.2 @1.21 %82.3
-0.75 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
-0.50 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.4
-0.25 @2.65 %37.8 %0.0 @1.61 %62.2
0.0 @2.22 %45.0 %27.5 @1.82 %55.0
+0.25 Ana Hat @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
+0.50 @1.66 %60.1 %0.0 @2.51 %39.9
+0.75 @1.49 %67.0 %0.0 @3.03 %33.0
+1.00 @1.32 %75.7 %20.6 @4.11 %24.4
+1.25 @1.27 %78.4 %0.0 @4.64 %21.6
+1.50 @1.24 %80.7 %0.0 @5.17 %19.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.37 %73.2 %0.0 @3.72 %26.9
+2.00 @1.46 %68.6 %25.3 @3.18 %31.4
+2.25 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.4
+2.50 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+2.75 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+3.00 @2.68 %37.3 %22.3 @1.59 %62.7
+3.25 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.4
+3.50 @3.45 %29.0 %0.0 @1.41 %71.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.4% 8.5% 6.8% 3.3% 1.2% 0.3%
1 Gol 7.5% 13.1% 8.8% 4.3% 1.5% 0.4%
2 Gol 5.4% 7.8% 5.7% 2.7% 1.0% 0.3%
3 Gol 2.3% 3.4% 2.4% 1.2% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.7% 1.1% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
RAAL La Louviere U21 — Son 5 Maç
M vs Lommel U21 (E)
0 - 2
M vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
6 - 0
G vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
Waasland-Beveren U21 — Son 5 Maç
B vs Lommel U21 (E)
2 - 2
M vs Patro Eisden U21 (D)
2 - 1
B vs Kortrijk U21 (D)
1 - 1
B vs Kortrijk U21 (E)
3 - 3
G vs Kortrijk U21 (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.