Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 07.03.2026 — 20:00

Racing Besançon

Elo: 1524
λ (Beklenen Gol): 1.21
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Thaon

Elo: 1453
λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Racing Besançon - Thaon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.21, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Besançon %43.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Besançon xG 1.55
Dengeli
Thaon xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.5
X (Beraberlik) %31.6
2 (Deplasman) %24.9

Çifte Şans 1X: %75.1
Çifte Şans X2: %56.5
Çifte Şans 12: %68.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.3 0.5 Alt: %13.8
1.5 Üst: %62.0 1.5 Alt: %38.0
2.5 Üst: %34.0 2.5 Alt: %66.0
3.5 Üst: %15.4 3.5 Alt: %84.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.2
KG Yok %58.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.5
1-1
%14.1
0-0
%13.7
0-1
%9.8
2-0
%9.3
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.8 İY X: %49.5 İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.8 İY 0.5 Alt: %40.2
İY 1.5 Üst: %24.3 İY 1.5 Alt: %75.7
İY 2.5 Üst: %6.7 İY 2.5 Alt: %93.3
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.52
+
Dep 3.55
=
Toplam 8.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.6 8.5 Alt: %58.4
9.5 Üst: %29.1 9.5 Alt: %70.9
10.5 Üst: %19.0 10.5 Alt: %81.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.71 Korner (Ev: 2.08, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %31.5 İY 4.5 Alt: %68.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.5 | Eşit: %13.5 | Dep: %30.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.8
Ev: 11.4 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 6.9
Ev: 4.1 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.8 21.5 Alt: %66.2
23.5 Şut Üst: %19.8 23.5 Alt: %80.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.1 7.5 Alt: %60.9
8.5 İsabetli Üst: %26.2 8.5 Alt: %73.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Besançon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Thaon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Besançon (-0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Thaon (+0.25)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.12 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
-1.25 @4.51 %22.2 %0.0 @1.28 %77.8
-1.00 @3.90 %25.7 %23.9 @1.35 %74.4
-0.75 @2.80 %35.8 %0.0 @1.56 %64.3
-0.50 @2.30 %43.4 %0.0 @1.77 %56.6
-0.25 Ana Hat @1.94 %51.6 %0.0 @2.07 %48.4
0.0 @1.57 %63.5 %31.7 @2.74 %36.5
+0.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+0.50 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %24.9
+0.75 @1.22 %81.8 %0.0 @5.50 %18.2
+1.00 @1.11 %89.9 %16.5 @9.89 %10.1
+1.25 @1.10 %90.8 %0.0 @10.86 %9.2
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.84 %8.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.80 %55.7 %0.0 @2.26 %44.3
+2.00 Ana Hat @2.13 %47.0 %28.1 @1.89 %53.0
+2.25 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
+2.50 @2.96 %33.8 %0.0 @1.51 %66.2
+2.75 @3.70 %27.1 %0.0 @1.37 %73.0
+3.00 @5.34 %18.7 %18.6 @1.23 %81.3
+3.25 @5.95 %16.8 %0.0 @1.20 %83.2
+3.50 @6.57 %15.2 %0.0 @1.18 %84.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.8% 9.9% 4.6% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 14.5% 14.1% 5.6% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 9.4% 7.9% 3.4% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.8% 3.2% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.1% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Racing Besançon — Son 5 Maç
B vs Chalon-sur-Saône (D)
2 - 2
B vs Belfort (E)
1 - 1
B vs Belfort (D)
0 - 0
B vs Belfort (E)
1 - 1
Thaon — Son 5 Maç
M vs Ivry (D)
1 - 0
M vs Sochaux II (E)
0 - 2
G vs Besançon (E)
4 - 0
B vs Besançon (D)
0 - 0
B vs Besançon (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.