Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Ireland
Premier Division •
12.04.2026 — 17:30
Lynx
Elo: 1452λ (Beklenen Gol): 1.31
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Mons Calpe
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 1.72
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lynx - Mons Calpe mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.31, Dep: 1.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mons Calpe %46.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lynx xG
1.60
Dengeli
Mons Calpe xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.4
X (Beraberlik)
%25.2
2 (Deplasman)
%46.4
Çifte Şans 1X: %53.6
Çifte Şans X2: %71.7
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.4
1.5 Alt: %18.6
2.5 Üst: %58.4
2.5 Alt: %41.6
3.5 Üst: %36.0
3.5 Alt: %64.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.8
KG Yok
%39.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
1-2
%9.4
0-1
%7.5
0-2
%7.2
2-1
%7.1
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.2
İY X: %40.4
İY 2: %35.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5
İY 0.5 Alt: %26.5
İY 1.5 Üst: %40.4
İY 1.5 Alt: %59.7
İY 2.5 Üst: %15.7
İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.71
+
Dep
5.42
=
Toplam
10.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.2
8.5 Alt: %31.8
9.5 Üst: %55.9
9.5 Alt: %44.1
10.5 Üst: %43.4
10.5 Alt: %56.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.66 Korner (Ev: 2.17, Dep: 2.5)
İY 4.5 Üst: %49.9
İY 4.5 Alt: %50.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.1 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %52.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 12 • Dep: 13.7
İsabetli Şut
9
Ev: 4.3 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.5
21.5 Alt: %20.5
23.5 Şut Üst: %66.0
23.5 Alt: %34.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.3
7.5 Alt: %32.7
8.5 İsabetli Üst: %54.1
8.5 Alt: %45.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLynx
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mons Calpe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lynx (+0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mons Calpe (-0.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.05 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| -1.25 | @7.41 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.00 | @6.76 | %14.8 | %16.0 | @1.17 | %85.2 |
| -0.75 | @4.50 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| -0.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| -0.25 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| 0.0 | @2.62 | %38.2 | %25.5 | @1.62 | %61.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| +0.50 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +0.75 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.53 | %39.6 |
| +1.00 | @1.46 | %68.6 | %21.4 | @3.18 | %31.4 |
| +1.25 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.7 |
| +1.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +2.00 | @1.33 | %75.5 | %23.2 | @4.07 | %24.6 |
| +2.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +3.00 | @2.19 | %45.6 | %22.6 | @1.84 | %54.4 |
| +3.25 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +3.50 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 7.6% | 7.2% | 4.2% | 1.8% | 0.6% |
| 1 Gol | 5.6% | 11.8% | 9.5% | 5.4% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.2% | 7.2% | 6.2% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.8% | 3.1% | 2.7% | 1.6% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.0% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Lynx — Son 5 Maç
G
vs Lions Gibraltar (D)
0 - 1
M
vs Lions Gibraltar (E)
1 - 2
G
vs Lions Gibraltar (D)
0 - 2
G
vs Lions Gibraltar (E)
2 - 1
G
vs Lions Gibraltar (D)
0 - 4
Mons Calpe — Son 5 Maç
G
vs College 1975 (E)
2 - 0
G
vs Europa (D)
1 - 2
M
vs Europa (E)
0 - 1
G
vs College 1975 (D)
0 - 5
B
vs Europa (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.