Fransa
National 3 - Group C •
14.02.2026 — 20:30
Drapeau Fougères
Elo: 1419λ (Beklenen Gol): 1.07
0 - 1
Tamamlandı
Vire
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 2.26
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Drapeau Fougères - Vire mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 2.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vire %63.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Drapeau Fougères xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vire xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.2
X (Beraberlik)
%20.4
2 (Deplasman)
%63.4
Çifte Şans 1X: %36.6
Çifte Şans X2: %83.8
Çifte Şans 12: %79.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.2
1.5 Alt: %14.8
2.5 Üst: %64.7
2.5 Alt: %35.3
3.5 Üst: %42.7
3.5 Alt: %57.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.6
KG Yok
%40.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.8
1-1
%9.3
0-2
%9.1
0-1
%7.4
1-3
%7.4
0-3
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.5
İY X: %36.5
İY 2: %47.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.8
İY 0.5 Alt: %23.2
İY 1.5 Üst: %44.8
İY 1.5 Alt: %55.2
İY 2.5 Üst: %18.8
İY 2.5 Alt: %81.2
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.24
+
Dep
6.58
=
Toplam
10.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.2
8.5 Alt: %24.8
9.5 Üst: %64.0
9.5 Alt: %36.0
10.5 Üst: %51.9
10.5 Alt: %48.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.98 Korner (Ev: 1.95, Dep: 3.03)
İY 4.5 Üst: %55.6
İY 4.5 Alt: %44.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %19.2 |
Eşit: %9.6 |
Dep: %71.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.6
Ev: 10.6 • Dep: 17
İsabetli Şut
9.6
Ev: 3.8 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.0
21.5 Alt: %12.0
23.5 Şut Üst: %77.8
23.5 Alt: %22.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.1
7.5 Alt: %25.9
8.5 İsabetli Üst: %62.0
8.5 Alt: %38.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDrapeau Fougères
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Drapeau Fougères (+1.00)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %22.7
Vire (-1.00)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%53.1 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.37 | %6.1 | %0.0 | @1.07 | %93.9 |
| -1.25 | @15.52 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| -1.00 | @14.66 | %6.8 | %10.4 | @1.07 | %93.2 |
| -0.75 | @8.37 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.1 |
| -0.50 | @6.05 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -0.25 | @5.41 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| 0.0 | @4.77 | %20.9 | %21.0 | @1.26 | %79.1 |
| +0.25 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| +0.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +0.75 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +1.00 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %22.7 | @1.95 | %51.4 |
| +1.25 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +1.50 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +2.00 | @1.24 | %80.7 | %21.1 | @5.18 | %19.3 |
| +2.25 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +2.50 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.3 |
| +2.75 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %53.1 | %22.7 | @2.13 | %47.0 |
| +3.25 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +3.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.3% | 7.6% | 9.4% | 7.1% | 4.0% | 1.8% |
| 1 Gol | 3.3% | 9.6% | 10.1% | 7.6% | 4.3% | 1.9% |
| 2 Gol | 2.1% | 4.8% | 5.4% | 4.1% | 2.3% | 1.0% |
| 3 Gol | 0.8% | 1.7% | 1.9% | 1.5% | 0.8% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Drapeau Fougères — Son 5 Maç
M
vs Guingamp II (E)
1 - 4
B
vs Guingamp II (E)
2 - 2
M
vs Guingamp II (D)
3 - 0
Vire — Son 5 Maç
B
vs Saint-Pierre Milizac (E)
1 - 1
G
vs Laval II (D)
0 - 3
B
vs Brest II (E)
1 - 1
M
vs Saint-Pierre Milizac (E)
0 - 2
M
vs Saint-Pierre Milizac (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.