Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group D •
11.01.2026 — 16:30
Bretigny Foot
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 1.40
0 - 2
Tamamlandı
Racing Colombes 92
Elo: 1630λ (Beklenen Gol): 1.59
Model Güven Derecesi:
%74
Bretigny Foot - Racing Colombes 92 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 1.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %41.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bretigny Foot xG
1.64
Dengeli
Racing Colombes 92 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.9
X (Beraberlik)
%25.9
2 (Deplasman)
%41.2
Çifte Şans 1X: %58.8
Çifte Şans X2: %67.1
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1
0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.8
1.5 Alt: %19.2
2.5 Üst: %57.5
2.5 Alt: %42.5
3.5 Üst: %35.1
3.5 Alt: %64.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.8
KG Yok
%39.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-2
%8.9
2-1
%7.8
0-1
%7.2
0-2
%6.4
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.9
İY X: %41.0
İY 2: %32.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.1
İY 0.5 Alt: %27.0
İY 1.5 Üst: %39.7
İY 1.5 Alt: %60.3
İY 2.5 Üst: %15.2
İY 2.5 Alt: %84.8
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.9
+
Dep
5.14
=
Toplam
10.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.2
8.5 Alt: %32.9
9.5 Üst: %54.7
9.5 Alt: %45.3
10.5 Üst: %42.2
10.5 Alt: %57.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.62 Korner (Ev: 2.25, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %49.0
İY 4.5 Alt: %51.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.7 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %46.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.5
Ev: 12.6 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.5 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.1
21.5 Alt: %21.9
23.5 Şut Üst: %64.2
23.5 Alt: %35.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.4
7.5 Alt: %33.6
8.5 İsabetli Üst: %53.1
8.5 Alt: %46.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBretigny Foot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bretigny Foot (+0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing Colombes 92 (-0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.60 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| -1.25 | @6.01 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.00 | @5.43 | %18.4 | %17.7 | @1.23 | %81.6 |
| -0.75 | @3.80 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -0.50 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.25 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| 0.0 | @2.25 | %44.5 | %26.1 | @1.80 | %55.5 |
| +0.25 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +0.50 | @1.69 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +0.75 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +1.00 | @1.35 | %74.0 | %20.2 | @3.84 | %26.0 |
| +1.25 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +1.50 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.81 | %20.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.55 | %22.0 |
| +2.00 | @1.34 | %74.7 | %23.5 | @3.94 | %25.4 |
| +2.25 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +2.50 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +2.75 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| +3.00 | @2.24 | %44.6 | %22.6 | @1.80 | %55.5 |
| +3.25 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| +3.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.9% | 7.2% | 6.4% | 3.4% | 1.4% | 0.4% |
| 1 Gol | 6.3% | 12.1% | 9.0% | 4.8% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.0% | 7.9% | 6.3% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.7% | 2.9% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.3% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Bretigny Foot — Son 5 Maç
G
vs Sainte Geneviève (E)
2 - 1
G
vs St Ouen l'Aumône (E)
2 - 1
M
vs St Ouen l'Aumône (D)
2 - 1
M
vs St Ouen l'Aumône (E)
0 - 2
G
vs Sainte Geneviève (E)
2 - 1
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
B
vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G
vs Bretigny Foot (D)
0 - 5
G
vs Linas-Montlhery (D)
0 - 1
B
vs Bretigny Foot (E)
2 - 2
G
vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.05.2022 | National 3 - Group L | Bretigny Foot | 0 - 5 | Racing Colombes 92 |
| 05.02.2022 | National 3 - Group L | Racing Colombes 92 | 2 - 2 | Bretigny Foot |
| 11.10.2020 | National 3 - Group L | Bretigny Foot | 1 - 4 | Racing Colombes 92 |