Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group D •
11.04.2026 — 19:00
Sainte Geneviève
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 1.03
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Bretigny Foot
Elo: 1442λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%77
Sainte Geneviève - Bretigny Foot mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bretigny Foot %41.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sainte Geneviève xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bretigny Foot xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.8
X (Beraberlik)
%29.9
2 (Deplasman)
%41.4
Çifte Şans 1X: %58.6
Çifte Şans X2: %71.2
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2
0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.4
1.5 Alt: %31.6
2.5 Üst: %41.0
2.5 Alt: %59.0
3.5 Üst: %20.5
3.5 Alt: %79.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.7
KG Yok
%52.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
0-1
%11.7
0-0
%10.8
1-0
%9.1
1-2
%8.4
0-2
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.8
İY X: %46.8
İY 2: %30.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.1
İY 0.5 Alt: %35.9
İY 1.5 Üst: %28.8
İY 1.5 Alt: %71.2
İY 2.5 Üst: %8.8
İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.16
+
Dep
4.49
=
Toplam
8.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.8
8.5 Alt: %50.2
9.5 Üst: %36.7
9.5 Alt: %63.3
10.5 Üst: %25.4
10.5 Alt: %74.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 1.91, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %36.7
İY 4.5 Alt: %63.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.7 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %47.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 10.3 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
7.5
Ev: 3.7 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.7
21.5 Alt: %52.3
23.5 Şut Üst: %31.5
23.5 Alt: %68.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.1
7.5 Alt: %52.9
8.5 İsabetli Üst: %33.4
8.5 Alt: %66.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSainte Geneviève
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bretigny Foot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sainte Geneviève (+0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bretigny Foot (-0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.95 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| -1.25 | @8.17 | %12.3 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -1.00 | @7.38 | %13.6 | %17.6 | @1.16 | %86.5 |
| -0.75 | @4.57 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| -0.50 | @3.47 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| -0.25 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| 0.0 | @2.43 | %41.1 | %30.0 | @1.70 | %58.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +0.50 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +0.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +1.00 | @1.32 | %75.5 | %22.2 | @4.08 | %24.5 |
| +1.25 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +1.50 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| +2.00 | @1.78 | %56.3 | %27.5 | @2.29 | %43.7 |
| +2.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| +2.50 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| +2.75 | @2.94 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| +3.00 | @3.91 | %25.6 | %20.5 | @1.34 | %74.5 |
| +3.25 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| +3.50 | @4.92 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.8% | 11.7% | 8.2% | 3.5% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 9.2% | 14.1% | 8.4% | 3.6% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.2% | 6.8% | 4.4% | 1.9% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.8% | 2.3% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Sainte Geneviève — Son 5 Maç
M
vs Trouville Deauville (E)
0 - 1
M
vs Dives-Cabourg (D)
3 - 2
M
vs Caen II (E)
1 - 2
M
vs Racing Colombes 92 (D)
2 - 0
M
vs C' Chartres (E)
1 - 4
Bretigny Foot — Son 5 Maç
M
vs St Ouen l'Aumône (D)
1 - 0
M
vs Versailles II (E)
0 - 1
M
vs Aubervilliers (D)
2 - 1
M
vs Oissel (E)
0 - 1
M
vs Racing Colombes 92 (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | National 3 - Group D | Bretigny Foot | 2 - 1 | Sainte Geneviève |
| 14.04.2024 | National 3 - Group H | Bretigny Foot | 2 - 1 | Sainte Geneviève |
| 02.12.2023 | National 3 - Group H | Sainte Geneviève | 1 - 1 | Bretigny Foot |