Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
18.04.2026 — 17:00
Stanway Rovers
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 1.50
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Tilbury
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 2.07
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Stanway Rovers - Tilbury mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 2.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tilbury %50.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stanway Rovers xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tilbury xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.3
X (Beraberlik)
%22.5
2 (Deplasman)
%50.2
Çifte Şans 1X: %49.8
Çifte Şans X2: %72.7
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.4
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.8
1.5 Alt: %12.2
2.5 Üst: %69.1
2.5 Alt: %30.9
3.5 Üst: %47.8
3.5 Alt: %52.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.5
KG Yok
%31.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.4
1-2
%9.1
2-2
%6.8
2-1
%6.6
1-3
%6.3
0-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.4
İY X: %36.8
İY 2: %38.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.9
İY 0.5 Alt: %21.1
İY 1.5 Üst: %48.5
İY 1.5 Alt: %51.5
İY 2.5 Üst: %21.5
İY 2.5 Alt: %78.5
İY 3.5 Üst: %7.7
İY 3.5 Alt: %92.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.1
+
Dep
6.17
=
Toplam
11.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.1
8.5 Alt: %20.9
9.5 Üst: %68.8
9.5 Alt: %31.2
10.5 Üst: %57.1
10.5 Alt: %42.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.18 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.84)
İY 4.5 Üst: %59.1
İY 4.5 Alt: %40.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %56.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29
Ev: 13.2 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
10.1
Ev: 4.7 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.4
21.5 Alt: %7.6
23.5 Şut Üst: %84.8
23.5 Alt: %15.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.0
7.5 Alt: %21.0
8.5 İsabetli Üst: %68.0
8.5 Alt: %32.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStanway Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tilbury
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stanway Rovers (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tilbury (-0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.93 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.4 |
| -1.25 | @7.34 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| -1.00 | @6.75 | %14.8 | %14.9 | @1.17 | %85.2 |
| -0.75 | @4.62 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.50 | @3.64 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.25 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| 0.0 | @2.80 | %35.7 | %23.1 | @1.56 | %64.3 |
| +0.25 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +0.50 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +0.75 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| +1.00 | @1.57 | %63.8 | %20.8 | @2.76 | %36.2 |
| +1.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +1.50 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.22 | %13.9 |
| +2.00 | @1.18 | %84.5 | %19.1 | @6.46 | %15.5 |
| +2.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +2.50 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| +2.75 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +3.00 | @1.68 | %59.6 | %21.9 | @2.47 | %40.4 |
| +3.25 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +3.50 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.6% | 5.3% | 6.2% | 4.3% | 2.2% | 0.9% |
| 1 Gol | 3.7% | 9.6% | 9.3% | 6.4% | 3.3% | 1.4% |
| 2 Gol | 3.2% | 6.7% | 6.9% | 4.8% | 2.5% | 1.0% |
| 3 Gol | 1.6% | 3.4% | 3.5% | 2.4% | 1.2% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.3% | 1.3% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
Stanway Rovers — Son 5 Maç
M
vs Witham Town (D)
5 - 0
G
vs Tilbury (D)
1 - 2
M
vs Tilbury (D)
3 - 1
M
vs Tilbury (D)
3 - 1
Tilbury — Son 5 Maç
M
vs Gorleston (D)
3 - 0
G
vs Grays Athletic (E)
1 - 0
M
vs Lowestoft Town (D)
3 - 2
B
vs Newmarket Town (E)
1 - 1
G
vs Brightlingsea Regent (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.12.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Tilbury | 1 - 2 | Stanway Rovers |
| 17.08.2024 | FA Cup | Tilbury | 3 - 1 | Stanway Rovers |
| 24.08.2019 | FA Cup | Tilbury | 3 - 1 | Stanway Rovers |