Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group H •
18.04.2026 — 19:00
Gallia Lucciana
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.24
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Olympique Marseille II
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%80
Gallia Lucciana - Olympique Marseille II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gallia Lucciana %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gallia Lucciana xG
1.60
Dengeli
Olympique Marseille II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.5
X (Beraberlik)
%30.9
2 (Deplasman)
%26.7
Çifte Şans 1X: %73.3
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %69.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.5
0.5 Alt: %12.5
1.5 Üst: %64.7
1.5 Alt: %35.3
2.5 Üst: %36.9
2.5 Alt: %63.1
3.5 Üst: %17.4
3.5 Alt: %82.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.9
KG Yok
%56.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%13.2
0-0
%12.4
0-1
%9.6
2-0
%8.8
2-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.6
İY X: %48.3
İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.6
İY 0.5 Alt: %38.4
İY 1.5 Üst: %26.1
İY 1.5 Alt: %73.9
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.5
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.58
+
Dep
3.71
=
Toplam
8.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
9.5 Üst: %32.0
9.5 Alt: %68.0
10.5 Üst: %21.4
10.5 Alt: %78.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.81 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %33.5
İY 4.5 Alt: %66.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.9 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %31.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.4
Ev: 11.6 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.2
Ev: 4.1 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.4
21.5 Alt: %60.6
23.5 Şut Üst: %24.3
23.5 Alt: %75.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.4
7.5 Alt: %57.6
8.5 İsabetli Üst: %29.1
8.5 Alt: %70.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGallia Lucciana
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Olympique Marseille II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gallia Lucciana (-0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Olympique Marseille II (+0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.25 | @4.60 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -1.00 | @4.00 | %25.0 | %23.2 | @1.33 | %75.0 |
| -0.75 | @2.87 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| -0.50 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.73 | %57.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| 0.0 | @1.63 | %61.4 | %31.0 | @2.59 | %38.6 |
| +0.25 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| +0.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +0.75 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.04 | %19.8 |
| +1.00 | @1.13 | %88.4 | %17.1 | @8.62 | %11.6 |
| +1.25 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.50 | %10.5 |
| +1.50 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.39 | %9.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +2.00 Ana Hat | @1.96 | %50.9 | %27.9 | @2.04 | %49.1 |
| +2.25 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.74 | %57.3 |
| +2.50 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +2.75 | @3.35 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| +3.00 | @4.67 | %21.4 | %19.5 | @1.27 | %78.6 |
| +3.25 | @5.24 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| +3.50 | @5.80 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.5% | 9.6% | 4.9% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.2% | 14.2% | 6.1% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.8% | 8.2% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.6% | 3.4% | 1.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Gallia Lucciana — Son 5 Maç
B
vs Villefranche SJB (D)
1 - 1
G
vs Seyssinet-Pariset (E)
1 - 0
M
vs Bourgoin-Jallieu (D)
2 - 0
G
vs Lyon Duchere (E)
1 - 0
G
vs Olympique d'Alès (D)
1 - 2
Olympique Marseille II — Son 5 Maç
G
vs Olympique Lyonnais II (E)
2 - 1
M
vs Villefranche SJB (D)
2 - 1
B
vs Fos (E)
1 - 1
G
vs Seyssinet-Pariset (D)
0 - 2
G
vs ASPTT Dijon (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | National 3 - Group H | Olympique Marseille II | 0 - 0 | Gallia Lucciana |
| 22.03.2025 | National 3 - Group J | Gallia Lucciana | 0 - 3 | Olympique Marseille II |
| 09.11.2024 | National 3 - Group J | Olympique Marseille II | 5 - 0 | Gallia Lucciana |
| 20.01.2024 | National 3 - Group A | Olympique Marseille II | 0 - 1 | Gallia Lucciana |
| 02.09.2023 | National 3 - Group A | Gallia Lucciana | 1 - 0 | Olympique Marseille II |
| 25.02.2023 | National 3 - Group D | Gallia Lucciana | 2 - 0 | Olympique Marseille II |
| 02.10.2022 | National 3 - Group D | Olympique Marseille II | 1 - 0 | Gallia Lucciana |