Maç Listesine Dön
Fransa Feminine Division 1 • 17.01.2026 — 17:00

Saint-Étienne W

Elo: 1366
λ (Beklenen Gol): 1.33
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Nantes W

Elo: 1550
λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint-Étienne W - Nantes W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nantes W %43.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Étienne W xG 1.60
Dengeli
Nantes W xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.3
X (Beraberlik) %25.8
2 (Deplasman) %43.9

Çifte Şans 1X: %56.1
Çifte Şans X2: %69.7
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0 0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.6 1.5 Alt: %19.4
2.5 Üst: %57.2 2.5 Alt: %42.9
3.5 Üst: %34.8 3.5 Alt: %65.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.2
KG Yok %39.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
1-2
%9.2
0-1
%7.5
2-1
%7.4
0-2
%6.9
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.3 İY X: %41.0 İY 2: %33.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.9 İY 0.5 Alt: %27.1
İY 1.5 Üst: %39.5 İY 1.5 Alt: %60.5
İY 2.5 Üst: %15.1 İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.6 İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.76
+
Dep 5.25
=
Toplam 10.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.9 8.5 Alt: %33.1
9.5 Üst: %54.4 9.5 Alt: %45.6
10.5 Üst: %41.9 10.5 Alt: %58.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.61 Korner (Ev: 2.19, Dep: 2.42)
İY 4.5 Üst: %48.8 İY 4.5 Alt: %51.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %37.6 | Eşit: %12.6 | Dep: %49.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.4
Ev: 12.2 • Dep: 13.2
İsabetli Şut 8.9
Ev: 4.3 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.6 21.5 Alt: %22.4
23.5 Şut Üst: %63.5 23.5 Alt: %36.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.9 7.5 Alt: %34.1
8.5 İsabetli Üst: %52.6 8.5 Alt: %47.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Saint-Étienne W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nantes W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Saint-Étienne W (+0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nantes W (-0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.41 %13.5 %0.0 @1.16 %86.5
-1.25 @6.78 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
-1.00 @6.16 %16.2 %16.8 @1.19 %83.8
-0.75 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-0.50 @3.30 %30.3 %0.0 @1.44 %69.7
-0.25 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
0.0 @2.44 %41.0 %26.0 @1.69 %59.0
+0.25 Ana Hat @2.01 %49.8 %0.0 @1.99 %50.2
+0.50 @1.77 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+0.75 @1.59 %62.9 %0.0 @2.70 %37.1
+1.00 @1.40 %71.3 %20.9 @3.48 %28.7
+1.25 @1.34 %74.6 %0.0 @3.94 %25.4
+1.50 @1.29 %77.3 %0.0 @4.40 %22.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.8 %0.0 @4.49 %22.3
+2.00 @1.35 %74.3 %23.6 @3.89 %25.7
+2.25 @1.55 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
+2.50 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.75 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+3.00 @2.27 %44.1 %22.6 @1.79 %55.9
+3.25 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
+3.50 @2.93 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.0% 7.6% 6.9% 3.8% 1.6% 0.5%
1 Gol 6.0% 12.1% 9.3% 5.1% 2.1% 0.7%
2 Gol 4.6% 7.5% 6.2% 3.4% 1.4% 0.5%
3 Gol 2.0% 3.3% 2.7% 1.5% 0.6% 0.2%
4 Gol 0.7% 1.1% 0.9% 0.5% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Saint-Étienne W — Son 5 Maç
M vs Lens W (D)
1 - 0
G vs Montpellier W (E)
4 - 2
M vs Montpellier W (D)
1 - 0
M vs Montpellier W (E)
0 - 2
M vs Montpellier W (D)
4 - 0
Nantes W — Son 5 Maç
G vs Marseille W (E)
3 - 0
G vs Le Havre W (E)
2 - 1
B vs Le Havre W (E)
2 - 2
G vs Le Havre W (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.