Maç Listesine Dön
Fransa Feminine Division 1 • 31.01.2026 — 17:00

Saint-Étienne W

Elo: 1366
λ (Beklenen Gol): 1.54
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Le Havre W

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint-Étienne W - Le Havre W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Étienne W %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Étienne W xG 1.91
Dengeli
Le Havre W xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.4
X (Beraberlik) %26.7
2 (Deplasman) %30.9

Çifte Şans 1X: %69.2
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1 0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %78.1 1.5 Alt: %21.9
2.5 Üst: %53.5 2.5 Alt: %46.5
3.5 Üst: %31.2 3.5 Alt: %68.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.6
KG Yok %42.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
2-1
%9.0
1-0
%8.3
1-2
%7.5
2-0
%7.1
0-0
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.5 İY X: %42.3 İY 2: %25.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.0 İY 0.5 Alt: %29.0
İY 1.5 Üst: %37.0 İY 1.5 Alt: %63.0
İY 2.5 Üst: %13.5 İY 2.5 Alt: %86.5
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.18
+
Dep 4.47
=
Toplam 9.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.6 8.5 Alt: %37.4
9.5 Üst: %49.8 9.5 Alt: %50.2
10.5 Üst: %37.3 10.5 Alt: %62.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 2.38, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %45.6 İY 4.5 Alt: %54.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.5 | Eşit: %12.7 | Dep: %34.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.4
Ev: 13.4 • Dep: 11
İsabetli Şut 8.5
Ev: 4.8 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.5 21.5 Alt: %28.5
23.5 Şut Üst: %56.1 23.5 Alt: %43.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.0 7.5 Alt: %38.0
8.5 İsabetli Üst: %48.3 8.5 Alt: %51.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Saint-Étienne W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Le Havre W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Saint-Étienne W (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Le Havre W (+0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.71 %21.3 %0.0 @1.27 %78.8
-1.25 @4.21 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
-1.00 @3.72 %26.9 %21.0 @1.37 %73.1
-0.75 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
-0.50 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
-0.25 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.2
0.0 @1.73 %57.8 %26.9 @2.37 %42.2
+0.25 @1.55 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
+0.50 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+0.75 @1.32 %75.7 %0.0 @4.12 %24.3
+1.00 @1.20 %83.6 %17.3 @6.11 %16.4
+1.25 @1.17 %85.2 %0.0 @6.75 %14.8
+1.50 @1.16 %86.5 %0.0 @7.39 %13.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
+2.00 @1.41 %70.7 %24.8 @3.41 %29.3
+2.25 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.3
+2.50 @1.88 %53.2 %0.0 @2.14 %46.8
+2.75 Ana Hat @2.12 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
+3.00 @2.52 %39.6 %22.4 @1.66 %60.4
+3.25 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.4
+3.50 @3.25 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.9% 6.8% 4.9% 2.1% 0.7% 0.2%
1 Gol 8.4% 12.7% 7.6% 3.2% 1.0% 0.3%
2 Gol 7.1% 9.1% 5.8% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 3.6% 4.7% 3.0% 1.3% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.4% 1.8% 1.1% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.6% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0%
Saint-Étienne W — Son 5 Maç
M vs Nantes W (E)
0 - 1
M vs Lens W (D)
1 - 0
G vs Montpellier W (E)
4 - 2
M vs Montpellier W (D)
1 - 0
M vs Montpellier W (E)
0 - 2
Le Havre W — Son 5 Maç
M vs Lens W (D)
2 - 1
M vs Nantes W (D)
2 - 1
B vs Strasbourg W (E)
2 - 2
B vs Strasbourg W (D)
1 - 1
B vs Nantes W (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.