Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Feminine Division 1 •
21.02.2026 — 17:00
Saint-Étienne W
Elo: 1366λ (Beklenen Gol): 1.43
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Strasbourg W
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint-Étienne W - Strasbourg W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Étienne W %37.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Étienne W xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Strasbourg W xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.8
X (Beraberlik)
%27.1
2 (Deplasman)
%35.1
Çifte Şans 1X: %64.9
Çifte Şans X2: %62.2
Çifte Şans 12: %72.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.9
0.5 Alt: %7.1
1.5 Üst: %77.6
1.5 Alt: %22.4
2.5 Üst: %52.8
2.5 Alt: %47.2
3.5 Üst: %30.6
3.5 Alt: %69.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.4
KG Yok
%42.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
2-1
%8.5
1-2
%8.2
1-0
%7.9
0-1
%7.5
0-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.6
İY X: %42.6
İY 2: %27.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.6
İY 0.5 Alt: %29.4
İY 1.5 Üst: %36.5
İY 1.5 Alt: %63.5
İY 2.5 Üst: %13.2
İY 2.5 Alt: %86.8
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.95
+
Dep
4.65
=
Toplam
9.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.1
8.5 Alt: %37.9
9.5 Üst: %49.2
9.5 Alt: %50.9
10.5 Üst: %36.7
10.5 Alt: %63.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.42 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.14)
İY 4.5 Üst: %45.2
İY 4.5 Alt: %54.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.2 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %39.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.2
Ev: 12.7 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.5 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %70.4
21.5 Alt: %29.7
23.5 Şut Üst: %54.7
23.5 Alt: %45.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.1
7.5 Alt: %38.9
8.5 İsabetli Üst: %47.4
8.5 Alt: %52.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Étienne W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Strasbourg W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Étienne W (0.0)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %27.3
Strasbourg W (+0.00)
@2.08
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.57 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| -1.25 | @5.02 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -1.00 | @4.47 | %22.4 | %19.7 | @1.29 | %77.6 |
| -0.75 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| -0.50 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| -0.25 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %27.3 | @2.08 | %48.2 |
| +0.25 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.6 |
| +0.50 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +0.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +1.00 | @1.25 | %80.1 | %18.9 | @5.02 | %19.9 |
| +1.25 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
| +1.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.19 | %16.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +2.00 | @1.43 | %70.0 | %25.0 | @3.33 | %30.0 |
| +2.25 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.50 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +2.75 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +3.00 | @2.58 | %38.8 | %22.4 | @1.63 | %61.2 |
| +3.25 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| +3.50 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.1% | 7.5% | 5.8% | 2.6% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.9% | 12.9% | 8.2% | 3.7% | 1.3% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.3% | 8.6% | 5.8% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.0% | 4.1% | 2.8% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.4% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Étienne W — Son 5 Maç
M
vs Lyon W (D)
4 - 0
B
vs Le Havre W (E)
1 - 1
M
vs Nantes W (E)
0 - 1
M
vs Lens W (D)
1 - 0
G
vs Montpellier W (E)
4 - 2
Strasbourg W — Son 5 Maç
M
vs Dijon W (E)
0 - 3
M
vs FC Fleury 91 W (E)
0 - 3
B
vs Le Havre W (D)
2 - 2
B
vs Le Havre W (E)
1 - 1
B
vs FC Fleury 91 W (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.