Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group A •
28.02.2026 — 20:00
Bassin d'Arcachon Sud
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.51
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Blagnac
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bassin d'Arcachon Sud - Blagnac mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.51, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bassin d'Arcachon Sud %50.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bassin d'Arcachon Sud xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Blagnac xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.6
X (Beraberlik)
%27.9
2 (Deplasman)
%21.5
Çifte Şans 1X: %78.5
Çifte Şans X2: %49.4
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0
0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %70.2
1.5 Alt: %29.8
2.5 Üst: %43.2
2.5 Alt: %56.8
3.5 Üst: %22.3
3.5 Alt: %77.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.1
KG Yok
%52.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
1-0
%12.7
2-0
%10.3
0-0
%9.9
2-1
%9.2
0-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.4
İY X: %45.2
İY 2: %18.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.4
İY 0.5 Alt: %34.6
İY 1.5 Üst: %30.1
İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.6
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.12
+
Dep
3.65
=
Toplam
8.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.3
8.5 Alt: %48.7
9.5 Üst: %38.2
9.5 Alt: %61.8
10.5 Üst: %26.7
10.5 Alt: %73.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.03 Korner (Ev: 2.35, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %37.8
İY 4.5 Alt: %62.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.7 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %25.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 13.3 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.0
21.5 Alt: %48.0
23.5 Şut Üst: %35.5
23.5 Alt: %64.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.1
7.5 Alt: %49.9
8.5 İsabetli Üst: %36.3
8.5 Alt: %63.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBassin d'Arcachon Sud
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blagnac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bassin d'Arcachon Sud (-0.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blagnac (+0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| -1.25 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| -1.00 | @2.90 | %34.5 | %24.3 | @1.53 | %65.5 |
| -0.75 | @2.30 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| -0.50 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| -0.25 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| 0.0 | @1.43 | %70.0 | %28.0 | @3.34 | %30.0 |
| +0.25 | @1.34 | %74.9 | %0.0 | @3.98 | %25.1 |
| +0.50 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +0.75 | @1.19 | %84.4 | %0.0 | @6.40 | %15.6 |
| +1.00 | @1.10 | %91.3 | %14.1 | @11.49 | %8.7 |
| +1.25 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.44 | %8.0 |
| +1.50 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.38 | %7.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +2.00 | @1.70 | %58.9 | %27.2 | @2.43 | %41.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +2.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +2.75 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +3.00 | @3.61 | %27.7 | %21.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.25 | @4.09 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| +3.50 | @4.57 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.0% | 7.2% | 3.7% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.7% | 13.2% | 5.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.3% | 9.3% | 4.2% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.2% | 4.7% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.0% | 1.8% | 0.8% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Bassin d'Arcachon Sud — Son 5 Maç
G
vs Toulouse II (E)
2 - 1
G
vs Pau II (D)
0 - 2
G
vs Alberes Argelès (E)
2 - 0
M
vs Castanet (D)
2 - 0
B
vs Tarbes (D)
2 - 2
Blagnac — Son 5 Maç
B
vs Canet Roussillon (D)
1 - 1
M
vs Colomiers (D)
2 - 1
B
vs Colomiers (E)
1 - 1
B
vs Canet Roussillon (E)
0 - 0
B
vs Colomiers (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.