Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group A •
07.03.2026 — 20:00
Blagnac
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.14
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Pau II
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Blagnac - Pau II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blagnac %42.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blagnac xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pau II xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.0
X (Beraberlik)
%32.6
2 (Deplasman)
%25.4
Çifte Şans 1X: %74.6
Çifte Şans X2: %58.0
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.0
0.5 Alt: %15.1
1.5 Üst: %59.4
1.5 Alt: %40.6
2.5 Üst: %31.4
2.5 Alt: %68.7
3.5 Üst: %13.6
3.5 Alt: %86.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.2
KG Yok
%60.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.0
1-0
%15.0
1-1
%14.2
0-1
%10.6
2-0
%9.1
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.6
İY X: %50.8
İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.1
İY 0.5 Alt: %41.9
İY 1.5 Üst: %22.7
İY 1.5 Alt: %77.3
İY 2.5 Üst: %6.0
İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.37
+
Dep
3.49
=
Toplam
7.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.9
8.5 Alt: %61.2
9.5 Üst: %26.7
9.5 Alt: %73.3
10.5 Üst: %17.1
10.5 Alt: %82.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 2.01, Dep: 1.61)
İY 4.5 Üst: %29.7
İY 4.5 Alt: %70.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.3 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %30.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 11 • Dep: 8.2
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.9 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.0
21.5 Alt: %71.0
23.5 Şut Üst: %16.2
23.5 Alt: %83.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.0
7.5 Alt: %64.0
8.5 İsabetli Üst: %23.5
8.5 Alt: %76.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlagnac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pau II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blagnac (-0.25)
@1.99
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pau II (+0.25)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.52 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
| -1.25 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.00 | @4.20 | %23.8 | %23.8 | @1.31 | %76.2 |
| -0.75 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| -0.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| -0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.1 | %0.0 | @2.01 | %49.9 |
| 0.0 | @1.60 | %62.3 | %32.7 | @2.65 | %37.7 |
| +0.25 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +0.50 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| +0.75 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.41 | %18.5 |
| +1.00 | @1.11 | %89.8 | %16.9 | @9.84 | %10.2 |
| +1.25 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.84 | %9.2 |
| +1.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.84 | %8.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| +2.00 | @2.30 | %43.4 | %28.1 | @1.77 | %56.6 |
| +2.25 | @2.75 | %36.3 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| +2.50 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +2.75 | @4.07 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.5 |
| +3.00 | @6.09 | %16.4 | %17.7 | @1.20 | %83.6 |
| +3.25 | @6.75 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| +3.50 | @7.40 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.1% | 10.6% | 4.8% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.0% | 14.2% | 5.4% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 7.5% | 3.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.5% | 2.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Blagnac — Son 5 Maç
G
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
0 - 1
B
vs Canet Roussillon (D)
1 - 1
M
vs Colomiers (D)
2 - 1
B
vs Colomiers (E)
1 - 1
B
vs Canet Roussillon (E)
0 - 0
Pau II — Son 5 Maç
B
vs Lege-Cap-Ferret (E)
1 - 1
M
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
0 - 2
B
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
1 - 1
M
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 2
B
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.