Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 08.03.2026 — 17:00

Nantes II

Elo: 1504
λ (Beklenen Gol): 2.18
1 - 1
Tamamlandı

St-Philbert Gd Lieu

Elo: 1485
λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nantes II - St-Philbert Gd Lieu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.18, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nantes II %57.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nantes II xG 2.35
Dengeli
St-Philbert Gd Lieu xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %57.9
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %20.6

Çifte Şans 1X: %79.4
Çifte Şans X2: %42.2
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0 0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.3 1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.6 2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.9 3.5 Alt: %55.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.0
KG Yok %36.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.6
1-1
%9.5
2-0
%7.7
3-1
%7.0
1-0
%6.4
2-2
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.5 İY X: %36.8 İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7 İY 0.5 Alt: %22.3
İY 1.5 Üst: %46.4 İY 1.5 Alt: %53.6
İY 2.5 Üst: %20.0 İY 2.5 Alt: %80.1
İY 3.5 Üst: %6.8 İY 3.5 Alt: %93.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.47
+
Dep 4.41
=
Toplam 10.88
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.7 8.5 Alt: %24.3
9.5 Üst: %64.7 9.5 Alt: %35.4
10.5 Üst: %52.6 10.5 Alt: %47.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.01 Korner (Ev: 2.98, Dep: 2.03)
İY 4.5 Üst: %56.1 İY 4.5 Alt: %44.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %68.1 | Eşit: %10.2 | Dep: %21.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.2
Ev: 17.3 • Dep: 10.8
İsabetli Şut 9.9
Ev: 6.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.9 21.5 Alt: %10.1
23.5 Şut Üst: %80.9 23.5 Alt: %19.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.9 7.5 Alt: %23.2
8.5 İsabetli Üst: %65.3 8.5 Alt: %34.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St-Philbert Gd Lieu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nantes II (-0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
St-Philbert Gd Lieu (+0.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
-1.25 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.8
-1.00 @2.24 %44.7 %22.1 @1.81 %55.3
-0.75 Ana Hat @1.94 %51.6 %0.0 @2.07 %48.4
-0.50 @1.76 %56.9 %0.0 @2.32 %43.1
-0.25 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
0.0 @1.37 %73.1 %22.1 @3.72 %26.9
+0.25 @1.31 %76.5 %0.0 @4.25 %23.5
+0.50 @1.26 %79.1 %0.0 @4.78 %20.9
+0.75 @1.19 %84.3 %0.0 @6.36 %15.7
+1.00 @1.11 %90.2 %12.4 @10.24 %9.8
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @10.97 %9.1
+1.50 @1.09 %91.5 %0.0 @11.69 %8.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.18 %84.4 %0.0 @6.41 %15.6
+2.00 @1.21 %82.4 %20.2 @5.69 %17.6
+2.25 @1.37 %73.2 %0.0 @3.73 %26.8
+2.50 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.2
+2.75 @1.63 %61.5 %0.0 @2.60 %38.5
+3.00 @1.79 %55.9 %22.4 @2.27 %44.1
+3.25 Ana Hat @2.05 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
+3.50 @2.30 %43.4 %0.0 @1.77 %56.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.0% 3.5% 2.6% 1.1% 0.3% 0.1%
1 Gol 6.6% 9.7% 5.7% 2.4% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.9% 9.9% 6.2% 2.6% 0.8% 0.2%
3 Gol 5.7% 7.2% 4.5% 1.9% 0.6% 0.1%
4 Gol 3.1% 3.9% 2.4% 1.0% 0.3% 0.1%
5 Gol 1.4% 1.7% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
Nantes II — Son 5 Maç
G vs UF Touraine (E)
2 - 1
M vs Vendée Fontenay (D)
1 - 0
G vs Vendée Fontenay (E)
1 - 0
M vs Vendée Fontenay (D)
1 - 0
B vs Vendée Fontenay (E)
2 - 2
St-Philbert Gd Lieu — Son 5 Maç
M vs Vendée Fontenay (D)
3 - 1
B vs Châtellerault (E)
3 - 3
G vs Angers SCO II (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.