Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group B •
14.03.2026 — 20:30
Châtellerault
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.28
1 - 1
Tamamlandı
Nantes II
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Châtellerault - Nantes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Châtellerault %40.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Châtellerault xG
1.60
Dengeli
Nantes II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.8
X (Beraberlik)
%29.9
2 (Deplasman)
%29.3
Çifte Şans 1X: %70.7
Çifte Şans X2: %59.2
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3
0.5 Alt: %10.7
1.5 Üst: %68.6
1.5 Alt: %31.4
2.5 Üst: %41.2
2.5 Alt: %58.8
3.5 Üst: %20.7
3.5 Alt: %79.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.9
KG Yok
%52.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%11.5
0-0
%10.7
0-1
%9.2
2-1
%8.4
2-0
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.1
İY X: %46.7
İY 2: %23.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.66
+
Dep
3.97
=
Toplam
8.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.5
8.5 Alt: %50.5
9.5 Üst: %36.5
9.5 Alt: %63.6
10.5 Üst: %25.2
10.5 Alt: %74.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 2.14, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %36.6
İY 4.5 Alt: %63.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.4 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %34.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 11.9 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.2 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.0
21.5 Alt: %52.0
23.5 Şut Üst: %31.8
23.5 Alt: %68.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.5
7.5 Alt: %52.5
8.5 İsabetli Üst: %33.8
8.5 Alt: %66.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChâtellerault
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Châtellerault (-0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nantes II (+0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.36 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -1.25 | @4.77 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.00 | @4.18 | %24.0 | %22.0 | @1.31 | %76.1 |
| -0.75 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -0.50 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| 0.0 | @1.72 | %58.1 | %30.0 | @2.39 | %41.9 |
| +0.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +0.50 | @1.42 | %70.7 | %0.0 | @3.41 | %29.3 |
| +0.75 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +1.00 | @1.16 | %86.0 | %17.8 | @7.14 | %14.0 |
| +1.25 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.92 | %12.6 |
| +1.50 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.69 | %11.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.00 | @1.77 | %56.6 | %27.5 | @2.30 | %43.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| +2.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
| +2.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.00 | @3.88 | %25.8 | %20.6 | @1.35 | %74.3 |
| +3.25 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +3.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.7% | 9.2% | 5.4% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.5% | 14.1% | 6.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.0% | 8.4% | 4.4% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.4% | 3.6% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Châtellerault — Son 5 Maç
M
vs Angers SCO II (D)
1 - 0
B
vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 3
B
vs Chateauroux II (E)
1 - 1
G
vs Chateauroux II (E)
1 - 0
M
vs Chateauroux II (D)
3 - 0
Nantes II — Son 5 Maç
B
vs St-Philbert Gd Lieu (E)
1 - 1
G
vs UF Touraine (E)
2 - 1
M
vs Vendée Fontenay (D)
1 - 0
G
vs Vendée Fontenay (E)
1 - 0
M
vs Vendée Fontenay (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.