Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group B •
22.03.2026 — 17:00
Nantes II
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.60
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Vendée Fontenay
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%80
Nantes II - Vendée Fontenay mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nantes II %54.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nantes II xG
1.95
Dengeli
Vendée Fontenay xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.1
X (Beraberlik)
%26.7
2 (Deplasman)
%19.2
Çifte Şans 1X: %80.8
Çifte Şans X2: %46.0
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.5
1.5 Üst: %71.4
1.5 Alt: %28.6
2.5 Üst: %44.7
2.5 Alt: %55.4
3.5 Üst: %23.4
3.5 Alt: %76.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.9
KG Yok
%53.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%12.8
1-1
%12.6
2-0
%11.0
2-1
%9.4
0-0
%9.4
0-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.7
İY X: %44.3
İY 2: %17.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.3
İY 0.5 Alt: %33.8
İY 1.5 Üst: %31.0
İY 1.5 Alt: %69.0
İY 2.5 Üst: %10.0
İY 2.5 Alt: %90.0
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.31
+
Dep
3.57
=
Toplam
8.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.8
8.5 Alt: %47.2
9.5 Üst: %39.6
9.5 Alt: %60.4
10.5 Üst: %27.9
10.5 Alt: %72.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.08 Korner (Ev: 2.44, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %38.7
İY 4.5 Alt: %61.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.1 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %22.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 13.8 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4.9 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.8
21.5 Alt: %45.2
23.5 Şut Üst: %38.2
23.5 Alt: %61.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.9
7.5 Alt: %48.1
8.5 İsabetli Üst: %37.9
8.5 Alt: %62.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vendée Fontenay
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nantes II (-0.75)
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vendée Fontenay (+0.75)
@1.90
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -1.25 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| -1.00 | @2.59 | %38.6 | %24.8 | @1.63 | %61.4 |
| -0.75 Ana Hat | @2.12 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.8 |
| -0.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| -0.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| 0.0 | @1.36 | %73.6 | %26.9 | @3.79 | %26.4 |
| +0.25 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +0.50 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +0.75 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.27 | %13.8 |
| +1.00 | @1.08 | %92.6 | %12.9 | @13.54 | %7.4 |
| +1.25 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.54 | %6.9 |
| +1.50 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.54 | %6.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.3 |
| +2.00 | @1.65 | %60.6 | %26.9 | @2.54 | %39.4 |
| +2.25 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +2.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.79 | %55.7 |
| +2.75 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +3.00 | @3.43 | %29.2 | %21.3 | @1.41 | %70.8 |
| +3.25 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| +3.50 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 6.5% | 3.2% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.9% | 12.7% | 5.1% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.0% | 9.5% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.9% | 5.1% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.4% | 2.0% | 0.9% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Nantes II — Son 5 Maç
B
vs Châtellerault (D)
1 - 1
B
vs St-Philbert Gd Lieu (E)
1 - 1
G
vs UF Touraine (E)
2 - 1
M
vs Vendée Fontenay (D)
1 - 0
G
vs Vendée Fontenay (E)
1 - 0
Vendée Fontenay — Son 5 Maç
M
vs Angers SCO II (E)
0 - 4
M
vs USSA Vertou (D)
2 - 0
G
vs St-Philbert Gd Lieu (E)
3 - 1
G
vs Nantes II (E)
1 - 0
M
vs Nantes II (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | National 3 - Group B | Vendée Fontenay | 1 - 0 | Nantes II |
| 25.01.2025 | National 3 - Group B | Nantes II | 1 - 0 | Vendée Fontenay |
| 31.08.2024 | National 3 - Group B | Vendée Fontenay | 1 - 0 | Nantes II |
| 18.05.2024 | National 3 - Group D | Nantes II | 2 - 2 | Vendée Fontenay |
| 26.08.2023 | National 3 - Group D | Vendée Fontenay | 3 - 3 | Nantes II |
| 20.05.2017 | National 2 - Group A | Vendée Fontenay | 0 - 6 | Nantes II |
| 13.08.2016 | National 2 - Group A | Nantes II | 2 - 2 | Vendée Fontenay |
| 16.04.2016 | National 2 - Group D | Vendée Fontenay | 4 - 1 | Nantes II |