Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 28.03.2026 — 20:00

Angers SCO II

Elo: 1467
λ (Beklenen Gol): 0.97
0 - 1
Tamamlandı

Nantes II

Elo: 1535
λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Angers SCO II - Nantes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Angers SCO II %38.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Angers SCO II xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nantes II xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.1
X (Beraberlik) %35.4
2 (Deplasman) %26.5

Çifte Şans 1X: %73.5
Çifte Şans X2: %61.9
Çifte Şans 12: %64.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.2 0.5 Alt: %18.8
1.5 Üst: %52.4 1.5 Alt: %47.6
2.5 Üst: %25.0 2.5 Alt: %75.1
3.5 Üst: %9.7 3.5 Alt: %90.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.9
KG Yok %66.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%18.8
1-0
%16.3
1-1
%14.0
0-1
%12.5
2-0
%8.3
2-1
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.4 İY X: %54.1 İY 2: %19.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.5 İY 0.5 Alt: %46.5
İY 1.5 Üst: %18.8 İY 1.5 Alt: %81.2
İY 2.5 Üst: %4.4 İY 2.5 Alt: %95.6
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.03
+
Dep 3.35
=
Toplam 7.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.1 8.5 Alt: %67.9
9.5 Üst: %21.0 9.5 Alt: %79.0
10.5 Üst: %12.8 10.5 Alt: %87.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.39 Korner (Ev: 1.85, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %25.5 İY 4.5 Alt: %74.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.4 | Eşit: %14.5 | Dep: %33.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.7
Ev: 10 • Dep: 7.8
İsabetli Şut 6.2
Ev: 3.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.4 21.5 Alt: %81.6
23.5 Şut Üst: %9.0 23.5 Alt: %91.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.5 7.5 Alt: %71.5
8.5 İsabetli Üst: %17.5 8.5 Alt: %82.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Angers SCO II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Angers SCO II (-0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nantes II (+0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.81 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
-1.25 @6.02 %16.6 %0.0 @1.20 %83.4
-1.00 @5.22 %19.2 %23.4 @1.24 %80.8
-0.75 @3.35 %29.9 %0.0 @1.43 %70.1
-0.50 @2.63 %38.1 %0.0 @1.62 %61.9
-0.25 Ana Hat @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
0.0 @1.70 %59.0 %35.4 @2.44 %41.0
+0.25 @1.47 %67.8 %0.0 @3.11 %32.2
+0.50 @1.36 %73.5 %0.0 @3.78 %26.5
+0.75 @1.24 %80.9 %0.0 @5.22 %19.2
+1.00 @1.11 %89.8 %18.1 @9.80 %10.2
+1.25 @1.10 %90.8 %0.0 @10.89 %9.2
+1.50 @1.09 %91.7 %0.0 @11.97 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.23 %44.8 %0.0 @1.81 %55.2
+2.00 @2.91 %34.4 %27.5 @1.52 %65.6
+2.25 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
+2.50 @4.01 %24.9 %0.0 @1.33 %75.1
+2.75 @5.34 %18.7 %0.0 @1.23 %81.3
+3.00 @8.78 %11.4 %15.3 @1.13 %88.6
+3.25 @9.57 %10.5 %0.0 @1.12 %89.6
+3.50 @10.36 %9.7 %0.0 @1.11 %90.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.8% 12.5% 5.1% 1.3% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.3% 14.0% 5.0% 1.3% 0.2% 0.0%
2 Gol 8.3% 6.3% 2.4% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.7% 2.0% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.7% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Angers SCO II — Son 5 Maç
G vs USSA Vertou (D)
0 - 1
G vs Vendée Fontenay (D)
0 - 4
G vs Châtellerault (E)
1 - 0
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 1
M vs Chateauroux II (E)
0 - 1
Nantes II — Son 5 Maç
B vs Vendée Fontenay (E)
0 - 0
B vs Châtellerault (D)
1 - 1
B vs St-Philbert Gd Lieu (E)
1 - 1
G vs UF Touraine (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.