Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group C •
14.02.2026 — 19:00
Rennes II
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 2.41
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Cesson
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rennes II - Cesson mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.40, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rennes II %60.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rennes II xG
2.71
Dengeli
Cesson xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%60.4
X (Beraberlik)
%20.0
2 (Deplasman)
%19.6
Çifte Şans 1X: %80.4
Çifte Şans X2: %39.6
Çifte Şans 12: %80.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.3
1.5 Alt: %10.7
2.5 Üst: %72.2
2.5 Alt: %27.9
3.5 Üst: %51.4
3.5 Alt: %48.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.7
KG Yok
%32.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.2
1-1
%8.2
3-1
%7.4
2-0
%6.9
2-2
%6.1
3-0
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.8
İY X: %34.8
İY 2: %19.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.4
İY 0.5 Alt: %19.6
İY 1.5 Üst: %50.8
İY 1.5 Alt: %49.2
İY 2.5 Üst: %23.5
İY 2.5 Alt: %76.6
İY 3.5 Üst: %8.6
İY 3.5 Alt: %91.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.92
+
Dep
4.6
=
Toplam
11.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.1
8.5 Alt: %18.9
9.5 Üst: %71.3
9.5 Alt: %28.7
10.5 Üst: %60.0
10.5 Alt: %40.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.3 Korner (Ev: 3.18, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %61.0
İY 4.5 Alt: %39.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %70.4 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %20.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.1
Ev: 18.7 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
10.5
Ev: 6.7 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.7
21.5 Alt: %5.3
23.5 Şut Üst: %88.7
23.5 Alt: %11.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.5
7.5 Alt: %17.5
8.5 İsabetli Üst: %72.5
8.5 Alt: %27.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRennes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cesson
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rennes II (-1.00)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %21.6
Cesson (+1.00)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -1.25 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -1.00 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %21.6 | @1.92 | %52.1 |
| -0.75 | @1.85 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
| -0.50 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.45 | %40.9 |
| -0.25 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| 0.0 | @1.34 | %74.6 | %20.8 | @3.94 | %25.4 |
| +0.25 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +0.50 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.97 | %20.1 |
| +0.75 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.61 | %15.1 |
| +1.00 | @1.10 | %90.5 | %11.7 | @10.53 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.23 | %8.9 |
| +1.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.93 | %8.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.21 | %12.2 |
| +2.00 | @1.16 | %86.5 | %17.9 | @7.41 | %13.5 |
| +2.25 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.55 | %22.0 |
| +2.50 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +2.75 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.08 | %32.4 |
| +3.00 | @1.58 | %63.1 | %21.5 | @2.71 | %36.9 |
| +3.25 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +3.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 2.7% | 2.2% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.3% | 8.5% | 5.3% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.1% | 9.5% | 6.4% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 5.7% | 7.6% | 5.1% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 4 Gol | 3.4% | 4.6% | 3.1% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.7% | 2.2% | 1.5% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
Rennes II — Son 5 Maç
B
vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 1
M
vs Alencon (E)
3 - 4
G
vs Ergué-Gaberic (D)
3 - 4
G
vs Ergué-Gaberic (E)
5 - 1
G
vs Ergué-Gaberic (D)
0 - 2
Cesson — Son 5 Maç
M
vs Vannes (D)
4 - 1
M
vs Guingamp II (D)
2 - 1
B
vs Vannes (D)
1 - 1
G
vs Guingamp II (E)
2 - 1
G
vs Vannes (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.