Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 29.03.2026 — 15:00

Kickers Offenbach U19

Elo: 1471
λ (Beklenen Gol): 1.38
3 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Ingolstadt U19

Elo: 1569
λ (Beklenen Gol): 1.91
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kickers Offenbach U19 - Ingolstadt U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 1.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ingolstadt U19 %49.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kickers Offenbach U19 xG 1.60
Dengeli
Ingolstadt U19 xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %27.1
X (Beraberlik) %23.7
2 (Deplasman) %49.2

Çifte Şans 1X: %50.9
Çifte Şans X2: %72.9
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5 0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.8 1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %63.9 2.5 Alt: %36.1
3.5 Üst: %41.8 3.5 Alt: %58.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.5
KG Yok %35.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.6
1-2
%9.4
0-2
%6.8
2-1
%6.8
2-2
%6.5
0-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8 İY X: %38.5 İY 2: %37.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3 İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.3 İY 1.5 Alt: %55.7
İY 2.5 Üst: %18.4 İY 2.5 Alt: %81.6
İY 3.5 Üst: %6.1 İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.86
+
Dep 5.82
=
Toplam 10.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.9 8.5 Alt: %26.1
9.5 Üst: %62.4 9.5 Alt: %37.6
10.5 Üst: %50.2 10.5 Alt: %49.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.24, Dep: 2.68)
İY 4.5 Üst: %54.4 İY 4.5 Alt: %45.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %32.6 | Eşit: %11.9 | Dep: %55.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.3
Ev: 12.5 • Dep: 14.8
İsabetli Şut 9.5
Ev: 4.4 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.9 21.5 Alt: %13.1
23.5 Şut Üst: %76.3 23.5 Alt: %23.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4 7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.1 8.5 Alt: %38.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Kickers Offenbach U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ingolstadt U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Kickers Offenbach U19 (+0.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ingolstadt U19 (-0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.27 %12.1 %0.0 @1.14 %87.9
-1.25 @7.64 %13.1 %0.0 @1.15 %86.9
-1.00 @7.01 %14.3 %15.2 @1.17 %85.7
-0.75 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
-0.50 @3.67 %27.3 %0.0 @1.37 %72.7
-0.25 @3.23 %31.0 %0.0 @1.45 %69.0
0.0 @2.78 %35.9 %24.1 @1.56 %64.1
+0.25 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+0.50 Ana Hat @1.95 %51.4 %0.0 @2.06 %48.6
+0.75 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
+1.00 @1.53 %65.3 %21.2 @2.88 %34.8
+1.25 @1.44 %69.4 %0.0 @3.27 %30.6
+1.50 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.7 %0.0 @5.77 %17.3
+2.00 @1.25 %80.3 %21.3 @5.08 %19.7
+2.25 @1.41 %70.8 %0.0 @3.42 %29.2
+2.50 @1.58 %63.3 %0.0 @2.72 %36.8
+2.75 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+3.00 Ana Hat @1.90 %52.6 %22.5 @2.11 %47.4
+3.25 @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.1
+3.50 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.5% 6.5% 6.9% 4.4% 2.1% 0.8%
1 Gol 4.5% 10.7% 9.5% 6.1% 2.9% 1.1%
2 Gol 3.6% 6.9% 6.6% 4.2% 2.0% 0.8%
3 Gol 1.7% 3.2% 3.0% 1.9% 0.9% 0.4%
4 Gol 0.6% 1.1% 1.0% 0.7% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Kickers Offenbach U19 — Son 5 Maç
G vs Unterhaching U19 (D)
1 - 2
M vs Erzgebirge Aue U19 (E)
0 - 1
B vs Wacker Burghausen U19 (D)
2 - 2
B vs Carl Zeiss Jena U19 (E)
1 - 1
Ingolstadt U19 — Son 5 Maç
G vs Erzgebirge Aue U19 (E)
2 - 1
G vs Wacker Burghausen U19 (E)
4 - 1
B vs Erzgebirge Aue U19 (D)
3 - 3
G vs Erzgebirge Aue U19 (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.