Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
12.04.2026 — 15:00
Kickers Offenbach U19
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.94
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Stuttgarter K'rs U19
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 1.97
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kickers Offenbach U19 - Stuttgarter K'rs U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.94, Dep: 1.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stuttgarter K'rs U19 %39.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kickers Offenbach U19 xG
2.31
Dengeli
Stuttgarter K'rs U19 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.3
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%39.6
Çifte Şans 1X: %60.4
Çifte Şans X2: %61.7
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.7
1.5 Alt: %9.3
2.5 Üst: %74.8
2.5 Alt: %25.2
3.5 Üst: %54.9
3.5 Alt: %45.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.3
KG Yok
%25.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.2
1-2
%7.6
2-1
%7.4
2-2
%7.3
1-3
%5.0
2-3
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8
İY X: %35.5
İY 2: %32.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.7
İY 0.5 Alt: %18.3
İY 1.5 Üst: %53.3
İY 1.5 Alt: %46.7
İY 2.5 Üst: %25.5
İY 2.5 Alt: %74.5
İY 3.5 Üst: %9.9
İY 3.5 Alt: %90.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.98
+
Dep
5.96
=
Toplam
11.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.1
8.5 Alt: %15.9
9.5 Üst: %75.2
9.5 Alt: %24.8
10.5 Üst: %64.7
10.5 Alt: %35.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.49 Korner (Ev: 2.75, Dep: 2.74)
İY 4.5 Üst: %64.1
İY 4.5 Alt: %35.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.4 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %43.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.1
Ev: 15.9 • Dep: 15.2
İsabetli Şut
10.9
Ev: 5.6 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.3
21.5 Alt: %3.7
23.5 Şut Üst: %91.8
23.5 Alt: %8.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.8
7.5 Alt: %15.2
8.5 İsabetli Üst: %75.6
8.5 Alt: %24.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKickers Offenbach U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stuttgarter K'rs U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kickers Offenbach U19 (0.0)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %22.8
Stuttgarter K'rs U19 (+0.00)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.95 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| -1.25 | @4.51 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| -1.00 | @4.07 | %24.6 | %17.8 | @1.33 | %75.4 |
| -0.75 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| -0.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -0.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| 0.0 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %22.8 | @1.97 | %50.8 |
| +0.25 | @1.79 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +0.50 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +0.75 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +1.00 | @1.35 | %74.2 | %18.1 | @3.87 | %25.8 |
| +1.25 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.30 | %23.2 |
| +1.50 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.73 | %21.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.61 | %10.4 |
| +2.00 | @1.13 | %88.6 | %16.4 | @8.76 | %11.4 |
| +2.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +2.50 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +2.75 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +3.00 | @1.48 | %67.4 | %20.6 | @3.06 | %32.7 |
| +3.25 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.48 | %40.4 |
| +3.50 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 3.5% | 4.0% | 2.6% | 1.3% | 0.5% |
| 1 Gol | 3.4% | 8.5% | 7.8% | 5.1% | 2.5% | 1.0% |
| 2 Gol | 3.9% | 7.6% | 7.5% | 5.0% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 2.5% | 4.9% | 4.9% | 3.2% | 1.6% | 0.6% |
| 4 Gol | 1.2% | 2.4% | 2.4% | 1.6% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.9% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
Kickers Offenbach U19 — Son 5 Maç
M
vs Ingolstadt U19 (E)
3 - 4
G
vs Unterhaching U19 (D)
1 - 2
M
vs Erzgebirge Aue U19 (E)
0 - 1
B
vs Wacker Burghausen U19 (D)
2 - 2
B
vs Carl Zeiss Jena U19 (E)
1 - 1
Stuttgarter K'rs U19 — Son 5 Maç
M
vs Wacker Burghausen U19 (D)
3 - 2
G
vs Sandhausen U19 (D)
0 - 2
G
vs Sandhausen U19 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.