Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
22.03.2026 — 19:00
Andorra CF
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.55
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Utrillas
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Andorra CF - Utrillas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.55, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Andorra CF %47.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Andorra CF xG
1.91
Dengeli
Utrillas xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.0
X (Beraberlik)
%27.2
2 (Deplasman)
%25.8
Çifte Şans 1X: %74.2
Çifte Şans X2: %53.0
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.9
0.5 Alt: %8.1
1.5 Üst: %74.8
1.5 Alt: %25.2
2.5 Üst: %49.0
2.5 Alt: %51.0
3.5 Üst: %27.2
3.5 Alt: %72.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.1
KG Yok
%46.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.0
1-0
%10.2
2-1
%9.3
2-0
%8.6
0-0
%8.1
0-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.8
İY X: %43.5
İY 2: %21.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.6
İY 0.5 Alt: %31.4
İY 1.5 Üst: %33.9
İY 1.5 Alt: %66.1
İY 2.5 Üst: %11.7
İY 2.5 Alt: %88.4
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.19
+
Dep
4.06
=
Toplam
9.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.7
8.5 Alt: %42.3
9.5 Üst: %44.6
9.5 Alt: %55.4
10.5 Üst: %32.4
10.5 Alt: %67.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.26 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %42.1
İY 4.5 Alt: %57.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.2 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %29.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.3
Ev: 13.5 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
8.2
Ev: 4.8 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.3
21.5 Alt: %36.7
23.5 Şut Üst: %46.9
23.5 Alt: %53.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.9
7.5 Alt: %43.1
8.5 İsabetli Üst: %42.9
8.5 Alt: %57.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAndorra CF
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Utrillas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Andorra CF (-0.50)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Utrillas (+0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -1.25 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| -1.00 | @3.21 | %31.2 | %22.7 | @1.45 | %68.8 |
| -0.75 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| -0.25 | @1.84 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
| 0.0 | @1.55 | %64.4 | %27.4 | @2.81 | %35.6 |
| +0.25 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %30.0 |
| +0.50 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.9 |
| +0.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.12 | %19.5 |
| +1.00 | @1.14 | %87.9 | %15.7 | @8.29 | %12.1 |
| +1.25 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.06 | %11.0 |
| +1.50 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.83 | %10.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.1 |
| +2.00 | @1.52 | %65.8 | %26.0 | @2.92 | %34.2 |
| +2.25 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +2.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.75 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.73 | %57.6 |
| +3.00 | @2.92 | %34.2 | %22.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.25 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +3.50 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.1% | 6.9% | 4.3% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.3% | 13.1% | 6.6% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.6% | 9.4% | 5.1% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.5% | 4.8% | 2.6% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Andorra CF — Son 5 Maç
M
vs Almudévar (D)
1 - 0
G
vs Binéfar (D)
1 - 2
G
vs Almudévar (E)
2 - 1
B
vs Almudévar (D)
1 - 1
B
vs Binéfar (E)
1 - 1
Utrillas — Son 5 Maç
G
vs Robres (E)
4 - 2
M
vs CDJ Tamarite (E)
2 - 3
B
vs UD Casetas (D)
0 - 0
B
vs Zuera (E)
0 - 0
M
vs La Almunia (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.