Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
29.03.2026 — 18:30
Utrillas
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.36
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Belchite 97
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Utrillas - Belchite 97 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Utrillas %43.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Utrillas xG
1.60
Dengeli
Belchite 97 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.6
X (Beraberlik)
%29.2
2 (Deplasman)
%27.2
Çifte Şans 1X: %72.9
Çifte Şans X2: %56.4
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.6
1.5 Alt: %30.4
2.5 Üst: %42.5
2.5 Alt: %57.6
3.5 Üst: %21.7
3.5 Alt: %78.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.5
KG Yok
%51.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%11.6
0-0
%10.2
2-1
%8.7
2-0
%8.6
0-1
%8.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.0
İY X: %46.1
İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0
İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.7
İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.82
+
Dep
3.91
=
Toplam
8.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.8
8.5 Alt: %49.2
9.5 Üst: %37.7
9.5 Alt: %62.3
10.5 Üst: %26.2
10.5 Alt: %73.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.22, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %37.4
İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.3 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %31.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 12.3 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.4 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.5
21.5 Alt: %49.5
23.5 Şut Üst: %34.1
23.5 Alt: %65.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.1
7.5 Alt: %50.9
8.5 İsabetli Üst: %35.3
8.5 Alt: %64.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUtrillas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Belchite 97
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Utrillas (-0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Belchite 97 (+0.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| -1.25 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.00 | @3.72 | %26.9 | %22.7 | @1.37 | %73.1 |
| -0.75 | @2.76 | %36.3 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| -0.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| -0.25 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| 0.0 | @1.62 | %61.6 | %29.3 | @2.60 | %38.5 |
| +0.25 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +0.50 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +0.75 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +1.00 | @1.14 | %87.5 | %16.8 | @8.01 | %12.5 |
| +1.25 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.82 | %11.3 |
| +1.50 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.62 | %10.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +2.00 | @1.72 | %58.1 | %27.3 | @2.39 | %41.9 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +2.50 | @2.37 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.75 | @2.81 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +3.00 | @3.70 | %27.0 | %20.9 | @1.37 | %73.0 |
| +3.25 | @4.19 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| +3.50 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 8.5% | 4.8% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.7% | 13.9% | 6.6% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.6% | 8.8% | 4.5% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.9% | 4.0% | 2.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.3% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Utrillas — Son 5 Maç
G
vs Andorra CF (D)
0 - 3
G
vs Robres (E)
4 - 2
M
vs CDJ Tamarite (E)
2 - 3
B
vs UD Casetas (D)
0 - 0
B
vs Zuera (E)
0 - 0
Belchite 97 — Son 5 Maç
B
vs Caspe (E)
1 - 1
B
vs UD Casetas (D)
1 - 1
B
vs Caspe (D)
0 - 0
M
vs Caspe (D)
2 - 0
B
vs Caspe (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.