Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
02.04.2026 — 13:00
Épila
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 1.40
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Utrillas
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%79
Épila - Utrillas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Épila %43.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Épila xG
1.64
Dengeli
Utrillas xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.2
X (Beraberlik)
%28.6
2 (Deplasman)
%28.2
Çifte Şans 1X: %71.9
Çifte Şans X2: %56.8
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.6
0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.7
1.5 Alt: %28.3
2.5 Üst: %45.0
2.5 Alt: %55.0
3.5 Üst: %23.8
3.5 Alt: %76.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.7
KG Yok
%49.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%10.8
0-0
%9.4
2-1
%8.9
2-0
%8.2
0-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.0
İY X: %45.2
İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.4
İY 0.5 Alt: %33.6
İY 1.5 Üst: %31.3
İY 1.5 Alt: %68.7
İY 2.5 Üst: %10.2
İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.89
+
Dep
4.04
=
Toplam
8.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.5
8.5 Alt: %46.5
9.5 Üst: %40.4
9.5 Alt: %59.6
10.5 Üst: %28.6
10.5 Alt: %71.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %39.2
İY 4.5 Alt: %60.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.5 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %32.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.3
Ev: 12.6 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.6
21.5 Alt: %44.4
23.5 Şut Üst: %38.9
23.5 Alt: %61.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.1
7.5 Alt: %47.9
8.5 İsabetli Üst: %38.2
8.5 Alt: %61.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiÉpila
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Utrillas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Épila (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Utrillas (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.80 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| -1.25 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.00 | @3.73 | %26.8 | %22.3 | @1.37 | %73.2 |
| -0.75 | @2.78 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| -0.50 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| 0.0 | @1.65 | %60.5 | %28.8 | @2.53 | %39.6 |
| +0.25 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +0.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +0.75 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.65 | %21.5 |
| +1.00 | @1.16 | %86.5 | %17.0 | @7.43 | %13.5 |
| +1.25 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.19 | %12.2 |
| +1.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.95 | %11.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +2.00 | @1.63 | %61.2 | %26.8 | @2.58 | %38.8 |
| +2.25 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +2.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +2.75 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| +3.00 | @3.36 | %29.8 | %21.4 | @1.42 | %70.2 |
| +3.25 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| +3.50 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.4% | 8.2% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.8% | 13.7% | 6.9% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 8.9% | 4.8% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 4.1% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.4% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Épila — Son 5 Maç
B
vs Utrillas (D)
0 - 0
G
vs Utrillas (E)
3 - 0
M
vs Utrillas (D)
3 - 2
B
vs Utrillas (E)
1 - 1
B
vs Utrillas (D)
1 - 1
Utrillas — Son 5 Maç
M
vs Belchite 97 (E)
0 - 2
G
vs Andorra CF (D)
0 - 3
G
vs Robres (E)
4 - 2
M
vs CDJ Tamarite (E)
2 - 3
B
vs UD Casetas (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 0 - 0 | Épila |
| 04.05.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Épila | 3 - 0 | Utrillas |
| 04.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 3 - 2 | Épila |
| 14.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Épila | 1 - 1 | Utrillas |
| 26.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 1 - 1 | Épila |
| 05.03.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 0 - 0 | Épila |
| 05.11.2022 | Tercera División RFEF - Group 17 | Épila | 1 - 1 | Utrillas |