Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
12.04.2026 — 18:30
Utrillas
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.48
3 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 1
La Almunia
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 1.41
Model Güven Derecesi:
%75
Utrillas - La Almunia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 1.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Utrillas %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Utrillas xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
La Almunia xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.4
X (Beraberlik)
%26.5
2 (Deplasman)
%35.1
Çifte Şans 1X: %65.0
Çifte Şans X2: %61.6
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5
0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %79.3
1.5 Alt: %20.7
2.5 Üst: %55.2
2.5 Alt: %44.8
3.5 Üst: %32.9
3.5 Alt: %67.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.3
KG Yok
%40.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.5
2-1
%8.6
1-2
%8.2
1-0
%7.4
0-1
%6.9
0-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.2
İY X: %41.8
İY 2: %28.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.9
İY 0.5 Alt: %28.1
İY 1.5 Üst: %38.2
İY 1.5 Alt: %61.8
İY 2.5 Üst: %14.2
İY 2.5 Alt: %85.8
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.07
+
Dep
4.75
=
Toplam
9.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.6
8.5 Alt: %35.4
9.5 Üst: %51.9
9.5 Alt: %48.1
10.5 Üst: %39.4
10.5 Alt: %60.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.52 Korner (Ev: 2.33, Dep: 2.18)
İY 4.5 Üst: %47.1
İY 4.5 Alt: %52.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.6 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %39.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 13.1 • Dep: 11.8
İsabetli Şut
8.7
Ev: 4.7 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.5
21.5 Alt: %25.5
23.5 Şut Üst: %59.7
23.5 Alt: %40.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.9
7.5 Alt: %36.1
8.5 İsabetli Üst: %50.4
8.5 Alt: %49.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUtrillas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
La Almunia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Utrillas (0.0)
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %26.7
La Almunia (+0.00)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.37 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| -1.25 | @4.85 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.00 | @4.32 | %23.2 | %19.7 | @1.30 | %76.8 |
| -0.75 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -0.50 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| -0.25 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.91 | %52.2 | %26.7 | @2.09 | %47.8 |
| +0.25 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.48 | %40.4 |
| +0.50 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +0.75 | @1.40 | %71.7 | %0.0 | @3.53 | %28.3 |
| +1.00 | @1.25 | %79.9 | %18.6 | @4.97 | %20.1 |
| +1.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.54 | %18.0 |
| +1.50 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.11 | %16.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.21 | %23.7 |
| +2.00 | @1.38 | %72.5 | %24.2 | @3.63 | %27.5 |
| +2.25 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.66 | %37.5 |
| +2.50 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +2.75 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +3.00 | @2.39 | %41.8 | %22.5 | @1.72 | %58.2 |
| +3.25 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| +3.50 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.5% | 7.0% | 5.5% | 2.6% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 7.4% | 12.5% | 8.2% | 3.9% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.1% | 8.7% | 6.1% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.0% | 4.3% | 3.0% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.6% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Utrillas — Son 5 Maç
M
vs Épila (D)
1 - 0
M
vs Belchite 97 (E)
0 - 2
G
vs Andorra CF (D)
0 - 3
G
vs Robres (E)
4 - 2
M
vs CDJ Tamarite (E)
2 - 3
La Almunia — Son 5 Maç
G
vs Utrillas (E)
3 - 2
M
vs Utrillas (D)
1 - 0
B
vs Utrillas (E)
2 - 2
B
vs Utrillas (E)
2 - 2
M
vs Utrillas (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | La Almunia | 3 - 2 | Utrillas |
| 13.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 1 - 0 | La Almunia |
| 06.12.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | La Almunia | 2 - 2 | Utrillas |
| 25.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | La Almunia | 2 - 2 | Utrillas |
| 30.10.2022 | Tercera División RFEF - Group 17 | Utrillas | 1 - 0 | La Almunia |